خانه آموزش تلگرام معرفی پروکسی پرسرعت تلگرام – لیست پروکسی های MTProto پرقدرت

معرفی پروکسی پرسرعت تلگرام – لیست پروکسی های MTProto پرقدرت

5,725
 پروکسی پرسرعت تلگرام

جدیدترین و قویترین پروکسی پرسرعت تلگرام

شاید برای شما هم سوال باشد که پروکسی تلگرام چیست و چه کاربردی دارد؟ چگونه می توانیم از پروکسی تلگرام استفاده کنیم؟ آیا پروکسی تلگرام امن می باشد؟ با ما همراه باشید تا شما را با انواع پروکسی پرسرعت تلگرام و نحوه فعالسازی آن آشنا کنیم.

پروکسی های Mtproto در بین کاربران تلگرام بسیار پرطرفدار می باشد، در واقع کاربرد پروکسی های Mtproto همانند یک برنامه عبور از تحریم است که می توان با استفاده از آن به تلگرام متصل شده و از امکانات آن لذت ببریم. استفاده کردن از پروکسی کار سختی نیست و کافی است بر روی یکی از لینک های پروکسی کلیک کنید تا به صورت خودکار به تلگرام نصب شده بر روی گوشی خود منتقل شوید.

لیست پنج عدد از بروزترین پروکسی های تلگرام

بروزرسانی 1399/3/15 – پنج شنبه 15 خرداد 1399

توجه: برای اتصال به پروکسی بر روی آن کلیک کنید.

پروکسی پرقدرت اول
پروکسی پرقدرت دوم
پروکسی پرقدرت سوم
پروکسی پرقدرت چهارم
پروکسی پرقدرت پنجم

به منظور دریافت جدیدترین پروکسی پرسرعت تلگرام عضو کانال تلگرامی ما شوید و به طور لحظه ای جدیدترین پروکسی های Mtproto را داشته باشید.

آموزش اتصال به پروکسی MTProto (پروکسی های بالا)

به عنوان مثال در بالا برای شما چند پروکسی پرقدرت تلگرام قرار داده ایم، بروی یکی از این پروکسی ها کلیک کنید تا به تلگرام گوشی خود منتقل شوید. مطابق تصویر پس از اینکه به تلگرام منتقل شدید بر روی گزینه  CONNECT PROXY کلیک کنید تا از طریق پروکسی بدون مشکل به تلگرام متصل شوید.

 پروکسی پرسرعت تلگرام

پس از اینکه به پروکسی متصل شدید، در منو تلگرام خود مشاهده میکنید که یک آیکن زره مانند در بالا سمت راست ظاهر میشود. با کلیک بر روی این آیکن می توانید تمام پروکسی های فعال و غیر فعال خود را مشاهده کنید.

 پروکسی پرسرعت تلگرام

برای اینکه هیچوقت پروکسی شما دچار مشکل نشود و همواره با استفاده از پروکسی بدون مشکل به تلگرام متصل باشید سعی کنید ، تمام پروکسی هایی که برای شما قرار داده ایم را به تلگرام خود اضافه کنید. برای اینکار کافی است به ترتیب بر روی تمامی پروکسی های Mtproto که در زیر قرار داده ایم کلیک کنید و آن را به تلگرام خود متصل کنید.در صورت قطع شدن یک پروکسی، خود تلگرام به صورت خودکار پروکسی دیگری جایگزین می کند. (لیست پروکسی ها را در زیر مشاهده میکنید که به صورت خودکار پروکسی پرسرعت تر متصل میشود)

 پروکسی پرسرعت تلگرام

به منظور دریافت جدیدترین پروکسی پرسرعت تلگرام عضو کانال تلگرامی ما شوید و روزانه جدیدترین پروکسی های Mtproto را داشته باشید.

آیا پروکسی MTProto امن است؟

برای بسیاری از کاربران این سوال وجود دارد که آیا پروکسی MTProto امن است؟ در جواب به این سوال باید گفت که این قابلیت توسط خود تلگرام قرارداده شده و به گفته سازندگان تلگرام امنیت کاربران را به خطر نمی اندازد، پس با خیال راحت با استفاده از این پروکسی ها به تلگرام متصل شوید و استفاده کنید. پیام های رد و بدل شده شما رمزنگاری شده هستند و هیچکس نمیتواند به حریم خصوصی شما تجاوز کند.

در ورژن MTProto همه چیز متفاوت است و همه اطلاعات و پیامها به صورت رمزنگاری شده مبادله میشود و و محتوای بدون رمزنگاری صرفا برای کاربر مبدا و مقصد قابل مشاهده است. امنیت این پروتکل تضمین شده است. اگر خودتان قادر به راه اندازی سرور اختصاصی برای این پروتکل نیستید، در انتخاب پروکسی MTProto می توانید از پروکسی هایی که ما به شما معرفی می کنیم استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *