خانه آموزش تلگرام خرید و فروش کانال تلگرام و کسب درآمد با تلگرام

خرید و فروش کانال تلگرام و کسب درآمد با تلگرام

۰
7,805
خرید و فروش کانال

چگونگی خرید و فروش کانال تلگرام

اگر قصد خرید و فروش کانال تلگرام دارید، پیشنهاد میکنم حتما مطلب کوتاه زیر را مطالعه کنید:

پیشنهاد ویژه: اگر می خواهید کانال تلگرام خود را گسترده کنید و کسب و کارتان را رونق بدهید مطلب خرید ممبر واقعی را مطالعه کنید.

در سال های اخیر پیام رسان تلگرام و بدنبال آن سایر پیامرسان ها مکانی مناسب برای تبلیغات محصولات مختلف فیزیکی و غیر فیزیکی شده اند، بطوری که روزانه میلیارد ها تومن تراکنش مرتبط با تلگرام در حال انجام است و می توان گفت صنعتی جدید در حال شکل گرفتن است که تلگرام تنها جزء کوچکی از آن است. از این رو کانال های تلگرامی روز به روز ارزشمند تر می شوند و هر کانالی که تعداد اعضای فعال بیشتری داشته باشد ارزش مالی بالاتری دارد.

در خرید و فروش کانال تلگرام به چه نکاتی باید توجه کرد؟

یک کانال تلگرامی ویژگی های خاص خود را دارد، در این جا ما سعی میکنیم که تنها این ویژگی ها را برای شما بیان کنیم و شما تصمیم گیرنده نهایی باشید.

۱- تعداد اعضای کانال:

مسلما هر چه تعداد اعضای کانال بیشتر باشد ارزش آن بیشتر است، البته باید دقت داشته باشید که تنها تعداد اعضا مهم نیست و ویژگی های دیگر هم به اندازه زیادی اهمیت دارند. اعضای یک کانال بسته به موضوع آن و میزان فعالیت آنها ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

۲- میانگین بازدید هر پست:

هر چه اعضای یک کانال فعالتر باشند، پست های آن کانال هم بازدید بیشتری می خورند. با توجه به ویو پست های کانال می توان واقعی بودن اعضای آن را تشخیص داد. البته توجه کنید که اگر در یک کانل تنها چند پست آخر آن ویو بالایی خورده باشند، نمی توان به آن اعتماد کرد و باید تمام پست های اخیر آن را در نظر بگیرید. زیرا ممکن است که یک کانال با روش های مختلف برای چند پست آخرش بازدید فیک خریده باشد و این باعث فریب خوردن شما شود. پس حتما مراقب این موضوع باشید!

۳- عمر کانال تلگرامی:

بسیاری معتقد هستند که عمر کانال هر چی بیشتر باشد بهتر است، اما تا کنون ما به نتیجه خاصی در این مورد نرسیده ایم!

۴- موضوع کانال:

یکی از اساسی ترین مؤلفه ها در انتخاب یک کانال، موضوع کانال می باشد. یک کانال تلگرامی ممکن است موضوعی مثل: تکنولوژی، خبری، فرهنگی، ادبی، آشپزی و خانه داری، کتابخوانی، مذهبی، ورزشی، علمی، سرگرمی و بازی، تبلیغات، فروشگاهی و… داشته باشد.

۵- دامنه (آدرس کانال):

آدرس یا همان تگ کانال شما باید مرتبط با موضوع کانالتان باشد. یک آدرس خوب ممکن است خودش به تنهایی ارزش بالایی داشته باشد. کوتاه بودن آدرس، روان و خوانا بودن آن و رند بودن و در ذهن ماندن آدرس را می توان از مهم ترین ویژگی های یک آی دی مناسب دانست.

۶- جامعه آماری کانال:

یک کانال تلگرامی با صد هزار کاربر را در نظر بگیرید، که کابران آن از تمام نقاط ایران باشند! حالا یک کانال دیگر را در نظر بگیرید که تنها ده هزار کاربر داشته باشد، اما اکثر آنها اهل شهر کرمانشاه باشند! مسلما این دو کانال اصلا قابل مقایسه نیستند و نمی توان گفت که کانالی که اعضای بیشتری دارد ارزشمند تر است! به این نکته توجه کنید که اگر کانالی تشکیل شده از قشر خواصی از افراد باشد ارزش هر کاربر آن بسیار بیشتر است.

۷- میزان رشد یا ریزش اعضا:

کانال های تلگرامی روزانه در حال عضو گیری و از دست دادن اعضا هستند. اگر کانالی تعداد اعضای ورودی به آن بیشتر از تعداد اعضایی باشد که آن را ترک می کنند، آنگاه کانال در حال رشد می باشد. معمولا عکس این اتفاق می افتد و کانال ها با روش های مختلف، به یکباره تعداد زیادی عضو جذب می کنند، اما به هر دلیلی این اعضا حاضر نیستند که در کانال بمانند، از این رو کانال را ترک می کنند و به مرور کانال ریزش میکند. هر چه رشد یک کانال بیشتر باشد ارزش آن کانال بیشتر است.

 

کانال تلگرامی چگونه و کجا خرید و فروش می شود؟

کانال های تلگرامی متفاوتی هستند که به عنوان واسطه یا معرف عمل می کنند، یعنی شما می توانید کانال تلگرامی خود را در در این کانال قرار دهید تا برایش مشتری پیدا شود! همچنین در صورتی که قصد خرید یک کانال تلگرامی را دارید، می توانید کانال مناسب خود را در بین کانال های موجود انتخاب کنید و آن را خریداری نمایید.

کانال بازار تلگرام بزرگترین بازار خرید و فروش کانال تلگرامه که کمتر کسی هست که کانال بخره و این کانال رو ندیده باشه! شما می توانید ای دی bazartel@ را در جست و جو تلگرام خود وارد کنید یا آن را درجایی تایپ و ارسال کنید و عضو آن شوید.

لینک بازار تلگرام:

https://t.me/bazartel

(توجه کنید در اینجا هدف فقط معرفی کانال می باشد و کافه آموزش هیچ مسئولیتی را بابت معاملات شما در این کانال بر عهده نمی گیرد.)

پیشنهاد ویژه:

اگر می خواهید کانال تلگرام خود را گسترده کنید و کسب و کارتان را رونق بدهید مطلب خرید ممبر واقعی را مطالعه کنید.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *