خانه اندروید برنامه دانلود تقویم ۹۸ همراه با اذان گو برای اندروید

دانلود تقویم ۹۸ همراه با اذان گو برای اندروید

2,292
دانلود تقویم 98

دانلود تقویم ۹۸ تقویمی هوشمند همراه با اذانگو (رایگان)

اگر دنبال یک تقویم هوشمند ایرانی همراه با روزهای شمسی هستید، این تقویم اذانگو می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. تقویم و اذانگو هوشمند مناسب برای همه سال ها با امکانات کاربردی می باشد. با دانلود تقویم ۹۸ ، یک جعبه ابزار مذهبی را در تلفن همراه خود داشته باشید. امکانات موجود در این تقویم کاملا رایگان می باشند و شما می توانید با دانلود این تقویم از امکانات ویژه آن بهره ببرید. به گفته شرکت سازنده این نرم افزار، این برنامه براحتی توانایی رقابت با برنامه های موجود در بازار را دارد و در بروزرسانی های بعدی آن، امکانات شگفت انگیزی به آن اضافه خواهد شد.

در حال حاضر این نرم افزار تقویم برای سیستم عامل اندروید قابل دانلود می باشد و امیدواریم در آینده برای سیستم عامل ios نیز توسعه داده شود.

ویژگی های نرم افزار تقویم:

– دربر داشتن سه تقویم شمسی، قمری و میلادی بدون محدودیت زمانی و قابل استفاده برای همه سال ها: این تقویم با وجود اینکه با عنوان تقویم ۹۸ منتشر شده، اما قابل استفاده برای همه سال ها می باشد و در سال های آینده نیز می توانید از این تقویم استفاده کنید و همواره بر روی تلفن همرا شما قرار داشته باشد.

– نمایش رویدادها و وقایع روز به صورت کاملا دقیق: با دانلود تقویم ۹۸ همواره از وقایع و اتفاقات روز با خبر شوید.

– اذانگوی هوشمند و قابل استفاده برای تمام شهر های کشور : با نصب این اپلیکیشن تقویم، از امکان اذانگوی هوشمند آن بهره مند شوید. اگر شما در شهر های کوچک نیز زندگی کنید، کافی است با مراجعه به قسمت تنظیمات اذان، نام استان و شهر خود را وارد نمایید تا اوقات شرعی تقویم به محل سکونت شما تغییر نماید.

– همراه با اوقات شرعی شهرهای کشور

– قبله نمای بسیار دقیق 

– رکعت شمار 

– صلوات شمار

– مبدل تاریخ 

– یادآور بسیار حرفه ای

– امکان ارسال پیامک زمانبندی شده

– امکان تغییر تم و پوسته تقویم

دانلود مستقیم تقویم ۹۸

 

 

[تعداد: 3    میانگین: 3.3/5]
دانلود وضعیت واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *