آموزش ارسال پیامک زمانبندی شده در اندروید

چگونه در گوشی اندروید پیامک زمانبندی شده ارسال کنیم؟

بسیاری از ما روزانه درگیر کارها و مسائل زندگی خود هستیم که ارتباطات بخش بزرگی از زندگی روزمره ما در بر میگیرد. مدیریت تماس ها و پیامک ها در زندگی ما نقش مهمی را ایفا میکنند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید در یک زمان خاص برای یکی از دوستان یا همکاران خود یک پیامک ارسال کنید اما به دلیل مشغله های فراوان و درگیری های روزمره، فراموش کرده باشید که پیامک ارسال کنید. ارسال پیامک زمانبندی شده تا حدودی می تواند بسیاری از این دست مشکلات را حل کند. در این آموزش با ما همراه باشید.

آموزش ارسال پیامک در زمان مشخص

۱- نرم افرار تقویم هشونمد ۹۸ را ابتدا دانلود نمایید. این نرم افزار دارای امکانات ویژه ای از جمله امکان ارسال پیامک زمانبندی شده می باشد.

۲- مطابق تصویر بر روی دکمه منو کلیک کنید تا منوی کشویی باز شود. در این قسمت بخش ها و امکانات دیگر نرم افزار قابل مشاهده می باشد.

پیامک زمانبندی شده
پیامک زمانبندی شده

۳- بر روی گزینه زمانبندی پیامک کلیک کنید تا وارد قسمت ارسال اتوماتیک پیامک شوید.

پیامک زمانبندی شده
پیامک زمانبندی شده

۴- در قسمت ارسال اتوماتیک پیامک دکمه نشان داده شده را بزنید تا وارد بخش وارد کردن پیامک و زمانبندی آن شوید.

ارسال اتوماتیک پیامک
ارسال اتوماتیک پیامک

۵- در این قسمت، شماره گیرنده، متن پیامک، تاریخ ارسال پیامک و ساعت ارسال را مشخص کنید و سپس یکبار بر روی تایید کلیک کنید. سپس دکمه بازگشت گوشی را بزنید تا وارد لیست پیامک های زمانبندی شده بشوید.

ارسال اتوماتیک پیامک
ارسال اتوماتیک پیامک

۶- در لیست مشاهده میکنید که پیامک های زمانبندی شده قبلی را را می تواند حذف کرد. حالا شما یک پیامک زمانبندی شده تنظیم کرده اید و در تاریخ و ساعت مشخص شده، برای شماره وارد شده ارسال خواهد شد. همین الان امتحان کنید!

ارسال اتوماتیک پیامک
ارسال اتوماتیک پیامک

 

مطالب پیشنهادی ما:

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا