آموزش اسکن گرفتن با گوشی از روی جزوه – CamScanner

آموزش کاربردی اسکن گرفتن با گوشی از روی جزوات و اسناد با استفاده از نرم افزار قدرتمند CamScanner

خیلی از دانشجویان و دانش آموزان همواره بدنبال عکس برداری از روی جزوات دانشگاهی و اسکن گرفتن با گوشی خود هستند و حتی با وجود اینکه دوربین گوشی از کیفیت خوبی برخوردار باشد، اما نهایتا تصاویر جزوات و اسناد بسیار بی کیفیت و نامناسب برای چاپ می شود. یکی از قدرتمندترین ابزارهای اسکن گرفتن از روی اسناد، برنامه CamScanner می باشد. با این نرم افزار می توان از روی اسناد و جزوات خود با استفاده از دوربین گوشی اسکن گرفت و با امکانات خوبی که این برنامه در اختیار ما قرار می دهد، می توان جزوات و اسناد خود را به شکل پی دی اف (PDF) و سایر فرمت های مناسب درآورد. ما در اینجا نحوه استفاده از این اپلیکیشن را به شما آموزش می دهیم. شما می توامید با استفاده از نرم افزار CamScanner تصاویر از قبل گرفته شده از اسناد خود را مناسب برای چاپ در بیاورید.

آموزش کامل اسکن گرفتن با گوشی:

۱٫ ابتدا نرم افزار CamScanner را از اینجا دانلود و سپس نصب کنید.

۲٫ وراد نرم افزار شده و در صورتی که دیالوگ زیر برای شما ظاهر شد، دکمه Settings را بزنید تا وارد تنظیمات گوشی خود شوید. مطابق تصاویر زیر بر روری  (Storage) کلیک کنید تا وارد قسمت دسترسی های CamScanner شوید. حالا درسترسی به دوربین (Camera) و حافظه (Storage) را فعال کنید تا برنامه بتواند عمل کند. سپس با زدن دکمه بازگشت به برنامه برگردید.

 

۳٫ مطابق تصویر زیر، بر روی دکمه سبز رنگ نشان داده شده کلیک کنید تا وارد بخش دوربین شوید.

اسکن گرفتن با گوشی

 

۴٫ از صفحه ای که می خواهید اسکن گرفته شود، عکس بگیرید. دقت کنید که اگر دست خود را کج بگیرید و یا روی صفحه سایه بیافتد، نرم افزار تا حدودی می تواند آنها را برطرف کند! و یه اسکن کاملا مناسب چاپ بگیرد.

اسکن گرفتن با گوشی

۵٫ بعد از گرفتن تصویر، خود نرم افزار تا حدودی محیط قابل چاپ را به صورت کاملا خودکار تشخیص میدهد، شما نیز می توانید آن را تغییر دهید و سپس گزینه تایید را بفشارید.

اسکن گرفتن با گوشی

۶٫ اسکن شما به مرحله بعد میرود و شما می توانید حالت اسکن را مطابق تصویر تغییر دهید و پس از اتمام کار، دکمه تایید را بزنید.

اسکن گرفتن با گوشی
اسکن گرفتن با گوشی

۷٫ اسکن شما آماده اشتراک گذاری به صورت فایل PDF است.

اسکن گرفتن با گوشی
اسکن گرفتن با گوشی
آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا