آموزش افزایش تضمینی ممبر کانال تلگرام – افزایش subscribers

این روز ها افزایش ممبر کانال تلگرام ( subscribers )  به یکی از دغدغه های اصلی کانال داران تبدیل شده است، آنچه مسلم است افزایش فروش کانال های تلگرامی به تعداد اعضای واقعی کانال بستگی دارد و کسی در بازار فروش موفق است که تعداد کاربر هدفمند بیشتری توانسته وارد کانال خود کند.

این آموزش حاصل تجربیات چندین ادمین موفق کانال های تلگرامی می باشد و قطعا اگر شما نکاتی را که در این آموزش گفته شده را در مورد کانال تلگرامی خود اجرا کنید، بزودی صاحب کانالی پر درآمد خواهید شد.

بررسی مهمترین و پرکاربردترین راه های افزایش ممبر کانال تلگرام ( subscribers ) :

 

روش اول: تبادل لینک در کانال ها و گروه های تلگرامی

به جرات می توان گفت که قدیمی ترین روش برای جذب ممبر کانال همین روش می باشد! اگر در عضوگیری کانال همیشه به مشکل برخورد کرده اید و یا هزینه کافی برای تبلیغ کانال خود ندارید، پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان این نوع از تبلیغات را ازدست ندهید!

روش انجام:

در این روش شما بایستی با کانال های هم تراز خود از نظر تعداد اعضا و تعداد بازدید هر پست (ویو یا سین) تبادل لینک انجام دهید، به طوری که شما و طرف مقابل بنر تبلیغاتی کانال همدیگر را با توجه به تفاهمی که از قبل باهم داشته اید در مدت زمان یا به تعداد بازدید مشخصی در کانال خود قرار دهید. توجه کنید که همواره پیشنهاد میکنیم براساس بازدید این کار را انجام دهید، به طور مثال، تازمانی که تبلیغ کانال طرف مقابل در داخل کانال من دوهزار بازدید نخورده باشد، من حق حذف آن را نخواهم داشت، همچنین برای طرف مقابل!

 

مزیت های تبادل در کانال ها و گروه های تلگرامی:

۱- هزینه پایین: در این روش شما می توانید با کانال ها و گروه های تلگرامی تبادل لینک انجام دهید و حتی بدون پرداخت کمترین هزینه، کانال خود را رشد دهید.

۲ – واقعی بودن اعضا: قطعا زمانی که تبلیغ شما در کانال ها یا گروه های تلگرامی قرار میگیرد تمامی ممبرهایی که وارد کانال شما می شوند کاملا به اختیار خودشان بوده و کاملا واقعی هستند، فقط قبل از این که با کانال های تلگرامی ناشناس تبادل انجام دهید بایستی حتما از واقعی بودن اعضای آن مطمئن شوید که این به راحتی از تعداد ویو های پست های قبلی کاملا مشخص و مشهود است.

۳- هدفمند بودن: در این روش شما کانال هایی را برای تبادل انتخاب میکنید که متناسب با موضوع کانال شما باشند و در نتیجه اعضایی که جدید اضافه میشوند، کاملا هدفمند و با اختیار خود وارد کانال شما شده اند، البته بنر تبلیغاتی شما هم در هدفمند بودن اعضا بسیار تاثیر گذار است و همواره سعی کنید که از بنرها و متن های تبلیغاتی دروغ و فیک استفاده نکنید!

معایب تبادل در کانال ها و گروه های تلگرامی:

۱- زمانبر بودن: در این روش ممکن است کانال شما آرام آرام رشد کند و چند ماه طول بکشد تا به درآمد برسید!

۲- ریزش کانال براثر قرار دادن تبلیغ دیگران: از آنجا که همواره شما تبلیغات دیگر کانالها را در کانال تلگرامی خود قرار می دهید، این امر موجب ریزش شدید اعضای کانال شما میشود!

 

روش دوم : تبلیغ به صورت نوتیفیکیشن

این روش جزء بهینه ترین روش های افزایش ممبر کانال تلگرام می باشد! اما ممکن است برای شما اندکی هزینه بر باشد، اگر زمان برای شما مهم است، همچنین اگر هدفمند بودن اعضا برای شما ملاک است، این روش یکی از اصلی ترین پیشنهاد های ما برای شما میباشد!

روش انجام:

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن، تبلیغاتی هستند که برای کاربران گوشی های اندروید ارسال میشوند و در نوار بالای گوشی های اندروید به صورت یک اعلان نمایش داده میشود. گروه های برنامه نویسی و وبسایت های زیادی در این زمینه درحال فعالیت هستند و خدمات های خوبی ارائه می دهند. هنگام سفارش این گونه تبلیغات از شما بنرتبلیغاتی را دریافت میکنند و آن را بسته به درخواست شما برای هزاران و حتی میلیون ها کاربر خود ارسال میکنند! کاربران در این روش کاملا با اختیار خود و پس از کلیک بر روی اعلان نمایان شده وارد کانال شما می شوند.

مزیت های تبلیغات نوتیفیکیشن:

۱- انجام سریع سفارش: ممکن است نهایتا عضو گیری شما در ۱۲ ساعت صورت بگیرد و بسته به تعداد سفارش شما، اعضای جدید به کانال شما اضافه شود

۲- بهینه و هدفمند بودن اعضا: در این روش کاربر کاملا اختیاری و پس از مشاعده ی بنر تبلیغاتی شما وارد کانال شما میشود.

۳-واقعی بودن اعضا: صد درصد اعضای جوین شده واقعی و اختیاری می باشند.

۴- قابلیت محاسبه برحسب کلیک: مهمترین و بهترین مزیت این روش، امکان محاسبه ی کلیک های انجام شده روی بنر تبلیغاتی شما می باشد و در نتیجه می توانید قبل از ارسال، نوع محاسبه را برحسب کلیک قرار دهید.

معایب تبلیغات نوتیفیکیشن:

۱- بالا بودن هزینه: معمولا هزینه های اولیه در تبلیغات پوش نوتیفیکیشن بالا میباشد، اما درآخر این هزینه ها به سود تبدیل میشوند، پس پیشنهاد میکنیم از هزینه های اولیه هراسی نداشته باشید.

 

روش سوم: تبلیغات پاپ آپ (وبسایت و اپلیکیشن)

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد! زمانی که وارد یک سایت میشوید، فورا بلافاصله عضو یک کانال تلگرامی نیز میشوید! بله این هم روشی برای افزایش ممبر کانال تلگرام میباشد! اگر دنبال جلوگیری از ریزش کانال خود هستید، این روش می تواند روشی مناسب باشد.

روش انجام:

وبسایت ها و کانال های تلگرامی فراوانی هستند که در این زمینه فعالیت میکنند، این گروه ها از شما فقط لینک کانالتان را دریافت میکنند و با قرار دادن آن در وبسایت ها یا ارسال آن به گوشی های موبایل سفارش شما را انجام دهند.

مزیت های تبلیغات پاپ آپ:

۱- هزینه مناسب: در این روش هزینه ها نسبتا مناسب می باشند، به تمام کسانی که به هر دلیلی نمی توانند از ریزش کانال خود جلوگیری کنند این روش پیشنهاد میشود.

۲- سرعت بالا: بسته به تعداد سفارشات شما، ممکن است کمتر از ۶ ساعت تمام سفارش شما انجام شود!

معایب تبلیغات پاپ آپ:

۱- ریزش بالا: بدلیل عدم آگاهی کاربران از موضوع کانال شما، ممکن است درصد زیادی از کاربران جوین شده، کانال شما را ترک کنند.

۲ – هدفمند نبودن جذب: قطعا کاربرانی که در این روش به کانال شما اضافه میشوند کاملا بدون هدف وارد شده اند و مشتری خوبی نمی توانند برای شما باشند!

روش چهارم: جوین اجباری ممبر

روش انجام:

در این روش نیز وبسایت ها و گروه های تلگرامی زیادی هستند که کاربران را از طریق تلگرام های غیررسمی که ساخته شده توسط خودشان است را بدون اجازه کاربر به گروه ها و کانال های مختلف اضافه میکنند که به آن جوین اجباری میگویند!

مزیت های جوین اجباری ممبر:

۱- سرعت بسیار بالا: ممکن است تنها چند دقیقه طول بکشد تا هزاران نفر به کانال شما جوین شوند!

۲- افزایش تضمینی ممبر : در روش اد اجباری، هر تعداد ممبری که بخواهید، بسته به ظرفیت طرف انجام دهنده تبلیغ، به کانال شما ممبر اضافه میشود! کاملا تضمینی

۳- هزینه پایین: این روش هم هزینه بالایی ندارد، ولی به شما توصیه میکنیم تا حد ممکن از این روش کمتر استفاده کنید!

معایب جوین اجباری ممبر:

۱- ریزش بالا: چون در روش اد اجباری، کابر به اجبار در کانال شما عضو شده است و هیچ اختیاری درکار نبوده،درصد خیلی بالایی از کاربران اضافه شده کانال شما را ترک میکنند و ریزش کانال شما بالا میرود!

۲- هدفمند نبودن : کاربرانی را که به اجبار به کانال شما اضافه شده اند، به هیچ وجه نمی توان هدفمند نامید!

برای خرید ممبر واقعی کانال تلگرام کلیک کنید

توجه کنید که روش های گفته شده در اینجا کاملا واقع بینانه می باشند و همچنین روش های زیادی نیز وجود دارند که به دلیل کم اهمیت تر بودنشان، از گفتن آنها در اینجا چشم پوشی کردیم. حالا شما آشنایی نسبی با انواع روش های افزایش ممبر کانال تلگرام خود پیدا کرده اید، بسته به نیاز خود می توانید کانال خود را رشد دهید و به کسب درآمد بپردازید.

با آرزوی موفقیت برای شما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا