آموزش انتقال مخاطبین اندروید به گوشی جدید با استفاده از چند روش

روش های انتقال مخاطبین اندروید به گوشی اندرویدی دیگر

اگر قصد دارید تلفن اندروید خود را تغییر دهید، برای انتقال مخاطبین خود می توانید به روش های زیر عمل کنید. در این مقاله سعی می کنیم چند روش برای انتقال مخاطبین اندروید به گوشی جدید آموزش بدهیم. با کافه لرن همراه باشید.

از آنجا که اکثر تلفن های اندروید از خدمات Google به صورت پیشفرض استفاده می کنند، اطلاعات مخاطبین در اکثر گوشی ها به احتمال زیاد در حساب Gmail مرتبط با دستگاه ذخیره شده است. اگر در گوشی قدیمی خود گزینه همگام سازی مخاطبین بین دستگاه ها را فعال کرده باشید ، به محض ورود به سیستم گوشی جدید با استفاده از حساب Gmail ، همه مخاطبین شما به آسانی در تلفن اندروید جدید شما در دسترس خواهند بود.

اگر در گوشی قدیمی شما همگام سازی مخاطبین فعال نشده باشد و نتوانستید با استفاده از اکانت گوگل خود مخاطب هایتان را در گوشی جدید بازیابی کنید آموزش انتقال مخاطبین اندروید را در زیر دنبال کنید:

روش اول؛ انتقال مخاطبین به گوشی اندروید جدید با استفاده از گوگل اکانت

ساده ترین راه برای انتقال مخاطبین به تلفن اندروید جدید استفاده از ویژگی همگام سازی است که در حساب گوگل شما موجود است. برای این کار:

1- وارد تنظیمات (Settings) گوشی اندروید قدیمی خود که مخاطبین در آن هستند شده و وارد بخش Accounts شوید.

انتقال مخاطبین اندروید

2-در صفحه اکانت ها، روی گوگل (Google) کلیک کنید.

انتقال مخاطبین اندروید
انتقال مخاطبین اندروید

3- در صفحه بعد ایمیلی که قبلا وارد کرده اید را انتخاب کنید. اگر هنوز هیچ حساب جیمیلی را وارد نکرده اید، ابتدا حساب جیمیل خود را وارد کنید.

انتقال مخاطبین اندروید
انتقال مخاطبین گوشی

4- در این بخش چند گزینه مشاهده می کنید. این صفحه تنظیمات مربوط به همگام سازی (Sync) می باشد. با روشن کردن گزینه Contacts همه ی مخاطبین شما با حساب جیمیلی که انتخاب کردید همگام سازی یا سینک می شود.

انتقال مخاطبین اندروید
انتقال مخاطبین گوشی

5 حالا وارد تلفن همراه جدید خود شوید، به محض راه اندازی گوشی موبایل جدید، از شما درخواست می شود که وارد حساب گوگل خود شوید. پس از این کار تمام مخاطبین شما در گوشی جدید نیز دردسترس هستند.

توجه مهم: اگر تلفن همراه جدید خود را راه اندازی اولیه کرده اید و در ابتدای راه اندازی هیچ اکانت جیمیلی را برای همگام سازی وارد نکرده اید و یا اینکه از حساب Gmail متفاوتی در تلفن اندروید جدید خود استفاده می کنید، می توانید با رفتن به Settings > Accounts > Add Account ، حساب جیمیل روی تلفن قدیمی را به تلفن جدید خود اضافه کنید تا تمام مخاطبین شما در گوشی جدید نیز دردسترس باشند.

منبع: techbout

مطالب پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا