اپلیکیشن بلاک تماس آیفون (آموزش بلاک کردن تماس ios)

چگونگی بلاک تماس آیفون و معرفی برنامه های بلاک تماس گوشی های ios

در گوشی های آیفون، برنامه پیش فرض بلاک کردن تماس وجود دارد اما امکانات این برنامه ممکن است کافی نباشد و از آنجا که اپلیکیشن های خوبی برای بلاک تماس آیفون ساخته شده اند، می توانیم از این برنامه ها و امکانات خوب آنها استفاده کنیم. داشتن یک برنامه کامل برای بلاک تماس ها به‌شما کمک می‌کند تا تماس‌های بازاریاب‌ها، تماس‌هایی که با هدف کلاه‌برداری هستند و یا تماس‌های ناشناس را به‌سادگی بلاک کنید.همچنین امکانات پیشرفته‌تر و بیشتری در اختیار شما قرار داده می شود.

معرفی اپلیکیشن های بلاک تماس آیفون

۱- اپلیکیشن TrueCaller: یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های بلاک تماس آیفون، اپلیکیشن TrueCaller می باشد، این برنامه مخصوص بلاک کردن تماس نیست اما میشود از آن برای بلاک کردن تماس ها در گوشی های ای او اس استفاده کرد. TrueCaller به گونه ای طراحی و نوشته شده که می‌توان از آن برای پیدا کردن توضیحات شماره‌های موبایل در سطح جهانی استفاده کرد. اپلیکیشن TrueCaller شماره تمام کاربران را در اختیارتان می‌گذارد. با استفاده از این نرم افزار می توانید هر شماره‌ای که می‌خواهید را وارد لیست سیاه کنید و تمام تماس های ورودی به گوشی ios خود را تحت کنترل قرار دهید.

برای دریافت نرم افزار TrueCaller در آیتونز روی دکمه زیر کلیک کنید:

بلاک تماس آیفون
بلاک تماس آیفون

۲- اپلیکیشن RobotKiller:

نرم افزار RobotKiller یکی از قوی‌ترین برنامه‌ ها برای بلاک کردن تماس در گوشی‌های iOS است. در بین اپلیکیشن های بلاک تماس آیفون این اپ را می توان به عنوان بهترین ها نام برد. از جمله ویژگی‌های این اپ امکان در اختیار گذاشتنن شناسه یا ID تماس گیرنده به‌صورت سریع است که به‌کاربر کمک می‌کند تا تماس‌های اسپم را شناسایی کنید. سازنده این اپ در آیتونز ادعا می کند که این اپلیکیشن در عرض ۳۰ روز قادر به کاستن از تماس‌های ناخواسته شما به میزان حداکثر ۹۰ درصد است. پس بدون شک RobotKiller یکی از قوی‌ترین اپ‌ها برای بلاک تماس آیفون است که می‌توانید روی گوشی آیفون نصب و از آن استفاده کنید.

برای دریافت نرم افزار RobotKiller در آیتونز روی دکمه زیر کلیک کنید:

بلاک تماس آیفون
بلاک تماس آیفون

 ۳- اپلیکیشن Call Blocker: Block spam calls:

در صفحه سازنده این اپ در آیتونز آمده است که: شماره تلفن مشکوک را شناسایی و گزارش کنید. Call Blocker برنامه ای کامل برای جلوگیری از کلاهبرداری های تلفن، تماس های ناخواسته و هزینه های اضافی در قبض شما است. با بیش از ۱۰۰،۰۰۰ شماره تلفن ثبت شده و شناسایی شده در وب سایت ما و جامعه با میلیون ها کاربر در ایالات متحده و در سراسر جهان. با استفاده از این برنامه از شر تماس های اسپم خلاص شوید.

برای دریافت نرم افزار Call Blocker در آیتونز روی دکمه زیر کلیک کنید:

بلاک تماس آیفون
بلاک تماس آیفون

 

مطالب پیشنهادی ما:

اپل آیدی (Apple ID) چیست؟

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا