آموزش تبدیل ویدیو به گیف با استفاده از پیامرسان واتساپ

نحوه تبدیل ویدیو به گیف در واتساپ

احتمالا با تصاویر متحرک گیف قبلا آشنا شده اید. این فرمت در بین کاربران شبکه های اجتماعی بسیار محبوب میباشد و از آن برای ارسال تصاویر جذاب و لحظات ناب استفاده می کنند. فرمت این تصاویر متحرک به صورت (gif.) می باشد و در پیامرسان های تلگرام و واتساپ بسیار پرکاربرد است. شما می توانید از ابزار های مختلفی استفاده کنید و فیلم های خود را به فرمت گیف در بیاورید. در این مطلب سعی شده تا با استفاده از پیامرسان واتساپ تبدیل ویدیو به گیف را به شما آموزش بدهیم با کافه آموزش همراه باشید.

پیشنهاد ویژه: دانلود استیکر واتساپ

آموزش تبدیل ویدیو به گیف با واتساپ

در پیامرسان واتساپ شما می توانید بخشی از یک ویدیو را به صورت گیف در بیاورید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. واتساپ در تبدیل ویدیو به گیف بسیار خوب عمل میکند و شما می توانید بخشی از یک ویدیو را به فرمت گیف دربیاورید فقط دقت کنید که شما می توانید تنها ۶ ثانیه از یک ویدیو را به گیف تبدیل کنید و دقت نمایید که مدت زمان کل ویدیو مهم نیست و شما می توانید از هر ویدیو با هر مدت زمانی استفاده کنید.

۱- ابتدا باید ویدیویی که می خواهید بخشی از آن تبدیل به گیف بشود را در گوشی خود ذخیره داشته باشید.

۲- وارد واتساپ بشوید و وارد یکی از گفت و گو های خود شوید. (بهتر است آخرین نسخه واتساپ را نصب داشته باشید)

۳- مطابق تصویر بر روی علامت گیره (پیوست) بزنید و در بین گزینه ها گالری را انتخاب نمایید.

تبدیل ویدیو به گیف

۴- در داخل گالری ویدیویی که می خواهید به گیف تبدیل شود را انتخاب کنید.

۵- در این قسمت دقت کنید بخشی از ویدیو را که می خواهید تبدیل به گیف بشود اگر بیشتر از ۶ ثانیه باشد نمی شود آن را به Gif تبدیل کرد بنابراین در نوار بالا (مطابق تصویر) بخشی از ویدیو را با کشیدن انگشت طوری انتخاب کنید که طول گیف به کمتر از ۶ ثانیه برسید، حالا مشاهده میکنید که دکمه ساخت Gif در سمت چپ نمایش داده می شود.

تبدیل ویدیو به گیف

۶- بر روی دکمه ساخت گیف بزنید تا ویدیو به گیف تبدیل بشود. در تصویر مشاهده می کنید که حجم گیف نیز برای شما نمایش داده می شود. حالا بر روی دکمه سبز رنگ ارسال بزنید تا گیف شاخته شده برای گفت و گویی که در آن هستید ارسال شود.

تبدیل ویدیو به گیف

 

مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا