آموزش خرید آسان و بی دردسر از فروشگاه آمازون

با وجود تحریم، چگونه از فروشگاه آمازون خرید کنیم؟

همان طور که میدانید فروشگاه آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی در جهان می باشد که خدمات متفاوتی را ارائه میدهد. متاسفانه به دلیل تحریم های ضد ایرانی فروشگاه اینترنتی آمازون خدمات ارسال به ایران را ندارد و شما برای خرید از این فروشگاه بایستی با روش های مختلف تحریم را دور بزنید و با ارتباط گرفتن با شخصی که در کشوری دیگر قرار دارد، محصول خود را خریداری کنید و به داخل کشور بیاورید که این خود دردسر های زیادی دارد.

راهکار و نحوه خرید آسان از فروشگاه آمازون

در ایران وبسایت ها و شرکت هایی بوود آمده اند تا روند خرید از آمازون را راحت کنند، این شرکت ها بصورت واسطه ای عمل میکنند و با روش و ترفندهایی که دارند محصولی که شما از آمازون قصد خرید آن را دارید، برای شما بدون دردسرهای اضافی خریداری میکنند و درب منزل شما تحویل می دهند. پس در نتیجه محصولی که شما با استفاده از این شرکت های واسطه خریداری می کنید یه مقدار گران تر برایتان تمام می شود.

از آنجایی که کیفیت محصولات آمازون بسیار قابل قبول و استاندارد هستند و ازآنجایی که برخی از کالاها در ایران پیدا نمی شوند، برای یکبار هم که شده می توان این روش خرید را تجربه کرد.

تخفیف های ویژه

در برخی از روزهای سال آمازون تصمیم میگیرد که تخفیف های ویژه ای را برای محصولاتش اعمال کند، هر ساله در بلک فرایدی بسیاری از محصولات آمازون با تخفیف ای هیجان انگیزی بفروش میرسند، شما می توانید از این تخفیف ها استفاده کنید و محصول خود را خریداری کنید.

خرید ریالی یا ارزی؟

اگر قصد خرید از فروشگاه آمازون با استفاده از وبسایت های واسطه را داشته باشید، دیگر نگرانی بابت تهیه کردن ارز را ندارید. در این وبسایت ها قیمت لحظه ای ارز برای شما محاسبه می شود و شما کافی است هزینه محصول را به صورت ریالی پرداخت کنید.

فروشگاه آمازون
فروشگاه آمازون

معرفی وبسایت های خرید کالا از آمازون

(توجه کنید که این مطلب تنها جنبه معرفی دارد و در اینجا تنها به معرفی چند وبسایت می پردازیم و کافه آموزش هیچ مسئولیتی در قبال وبسایت های معرفی شده ندارد.)

شما میتواند به یکی از وبسایت های زیر مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید:

egerd.com – malltina.com – laklakgroup.com -pdexp.com

 

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا