آموزش خواندن پیام های حذف شده در واتساپ

ترفند های باز خوانی پیام های حذف شده در واتساپ

بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ
خواندن پیام های حذف شده واتساپ در بعضی از موارد یکی از موضوع های مهم هنگام چت کردن شما و دوستانتان میباشد.
با تغییراتی که در ورژن برنامه های واتساپ ایجاد شده بازیابی پیامهای حذف شده واتساپ با روش های مختلف امکان پذیر است.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که شخص در برنامه واتساپ برای شما پیام یا متوایی ارسال کرده و بلافاصله آن را حذف کرده باشد. معمولا در این مواقع ذهن شما درگیر میشود که محتوای پیام چه بوده است؟. خواندن پیام های حذف شده در واتساپ کار سختی نیست فقط کافیست این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا با روش های این کار آشنا شوید.

روش های خواندن پیام های حذف شده در واتساپ
1- فعال سازی بکاپ در پیامرسان واتساپ:
در این روش که مناسب برای زمانی است که به اشتباه و یا به هر دلیل دیگری برنامه واتساپ شما به همراه تمام پیام های مهمی که در آن بوده حذف شده است، در این صورت تنها راه حل این مشکل این است که از قبل از واتسا خود بکاپ گرفته باشید. پس اگر نمیخواهید پیام های خود را در برنامه واتساپ از دست ندهید همین الان بکاپ خودکار را در این برنامه فعال کنید تا در آینده پیام های حذف شده در واتساپ را بازگردانی کنید.
فعالسازی فرآیند بکاپ گیری از پیام های برنامه واتساپ یکی از قابلیت های بسیار جالب و جذاب است و برای افرادی که پیام های مهمی در واتساپ خود دارند بسیار کاربردی می باشد.

برای فعال سازی این امر لازم است که مانند مراحل زیر عمل کنید:
– وارد برنامه واتساپ شوید و سه نقطه بالا سمت راست را بزنید و وارد قسمت Settings شوید.


پیام های حذف شده در واتساپ

– در صفحه ی جدید باز شده از بخش تنظیمات روی گزینه chats بزنید.


پیام های حذف شده در واتساپپیام های حذف شده در واتساپ

– سپس برای بکاپ گرفتن از چت های واتساپ، گزینه Chat backup را انتخاب کنید.


پیام های حذف شده در واتساپپیام های حذف شده در واتساپ

به یاد داشته باشید که این بکاپ بر روی جیمیل شما گرفته می شود و با از دست دادن جیمیل، شما این بکاپ را هم از دست می دهید.

حجم این بکاپ ها در قسمت بالایی صفحه گوشی نمایش داده می شود و پیشنهاد می شود با اینترنت پر سرعت عملیات بکاپ گیری را انجام دهید.

آموزش برگرداندن بکاپ واتساپ
این کار برای زمانی است که پیام های واتساپ شما حذف شده و شما از قبل بکاپ واتساپ را فعال کرده اید و می خواهید پیام هایتان را بازگردانید.
– ابتدا وارد فایل منیجر (مدیریت فایل) گوشی خود شوید.


پیام های حذف شده در واتساپ

– در پوشه WhatsApp وارد قسمتDatabases شوید.


پیام های حذف شده در واتساپ

-اکنون شما با فایل هایی مانند msgstore-2019-01-17.1db.crypt12 رو به رو میشوید. تاریخ هایی که در زیر هر فایل میبینید مربوط به بکاپ گیری در آن تاریخ است. در این مرحله آخرین فایل یعنی msgstore.db.crytp12 را به مکان دیگری انتقال دهید. سپس باید با توجه به تاریخ ها، نام آن بکاپی که می خواهید بازگردانی کنید را  به msgstore.db.crytp12 تغییر دهید.


پیام های حذف شده در واتساپ

– در آخرین مرحله میبایست پیامرسان واتساپ خود را دوباره نصب کنید و در صفحه ای که برای پیام های حذف شده به شما نشان داده میشود گزینه Restore را بزنید.


پیام های حذف شده در واتساپ

چگونه پیام های حذف شده در واتساپ را بخوانیم؟
این روش مخصوص زمانی است که فردی برای شما پیام یا محتوایی ارسال میکند و سپس آن را پاک میکند. در این شرایط شاید شما کنجکاو شده اید تا بدانید آن پیام چه بوده است.

برای دیدن پیام های حذف شده شما نیاز به نرم افزارهای شخص ثالث دارید که چند نمونه از این نرم افزار ها و طریقه کار با آن رابای شما قرار داده ایم.

1- نرم افزار WAMR :
اگر شما از نرم افزار واتساپ زیاد استفاده میکنید به شما پیشنهاد میکنیم این نرم افزار را دانلود کنید. زیرا اگر پیامی را عمداً یا سهواً پاک کنید با این اپ میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. اگر پیام واتساپ خود را به اشتباه پاک کردید برنامه WAMR با ارسال نوتیفیکیشن به شما اطلاع می دهد و شما تنها با ضربه زدن بر روی آن می توانید از محتوا پیام های حذف شده در واتساپ خود شامل پیام، عکس، ویدیو و … اطلاع حاصل کنید. برنامه WAMR به رایگان عرضه شده است و علاوه بر آن محیطی امن را برای پیام های شما فراهم می کند.


پیام های حذف شده در واتساپ


ویژگی های برنامه WAMR عبارتند از :
حجم کم نرم افزار اندروید WAMR
رابط کاربری زیبا و آسان برای کاربران
بازگرداندن پیام های پاک شده واتساپ به آسانی
ارسال اعلان با پاک کردن پیام در واتس اپ
ایمنی بالا
رایگان بودن

2- نرم افزار Auto RDM
شما با استفاده از برنامه Auto RDM میتوانید پیام های حذف شده در واتساپ خود را مشاهده کنند.این برنامه علاوه بر ظاهری ساده، کار با آن نیز بسیار ساده است. با این برنامه علاوه بر بازگرداندن پیام ها توانایی ذخیره کردن استاتوس و استوری دوستانتان را نیز دارید.


پیام های حذف شده در واتساپ


ویژگی های این برنامه عبارتند از:
رابط کاربری آسان
کاهش باگ های نرم افزاری
ذخیره راحت استوری ها

3- نرم افزار whatsremoved+
یکی دیگر از نرم افزار های مورد استفاده در زمینه خواندن پیام های حذف شده در واتساپ برنامه whatsremoved+ است. این نرم افزار یک برنامه کاربردی است که به کاربران اجازه میدهد تا با استفاده از قابلیت های آن فایل ها، عکس ها و چت های خود را بازگردانی کنند. طبق گفته سایت سازنده در این اپ شما می توانید به قابلیت خواندن پیام حذف شده در واتساپ توسط فرستنده دسترسی داشته باشید.


پیام های حذف شده در واتساپ


ویژگی های این برنامه عبارتند از:
یک پنجره برای مشاهده تمام پیام های حذف
پیکربندی آسان
ذخیره یک تاریخ پیام های حذف شده
رابط کاربری آسان و زیبا
سیستم جستجو بر اساس هر فرد
الگوریتم های یادگیری دقیق تر و ساده شده اس

4- نرم افزار Revine
این برنامه نیز مانند برنامه های قبل میتواند بسیار کار آمد باشد. این برنامه با رابط کاربری ساده، نمای جذاب برنامه و حجم کم می تواند به راحتی نیاز کاربران را برطرف نمایند. این برنامه دارای حجمی کمتر از 10MG میباشد که این یکی از ویژگی های عالی این برنامه است.


پیام های حذف شده در واتساپ


ویژگی های این اپ عبارتند از :
حجم کم
رابط کاربری آسان
توانایی خواندن پیام حذف شده در واتس اپ به شکل کارآمد

5- نرم افزار Notification History Log
برای شما هم پیش آمده که یک نوتیفیکیشن را ناخواسته و به صورت سهوی پاک کرده باشید. اگر برای شما هم اتفاق افتاده، متوجه میشوید که دیگر به متن آن نوتیفیکیشن دسترسی نخواهید داشت. در چنین مواقعی یک اپ هوشمند و کاربردی میتواند راه حل مناسبی باشد. Notification History Log که یک اپلیکیشن عالی برای دسترسی به تاریخچه ی نوتیفیکیشن های دریافتی از جمله نوت پیام های حذف شده واساپ از سوی کاربران میباشد.
  به عبارت دیگر اگر شما یک پیام را حذف کنید می توانید با استفاده از سوابق نوتیفیکشن ها این پیام ها را بازیابی کنید.


پیام های حذف شده در واتساپ


برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Notification History Log اندروید :
سوایپ نوتیفیکشن مد نظر خود برای حذف شدن
ذخیره تاریخچه اطلاعیه های دریافتی به صورت نا محدود
ایجاد لیست سیاه برای نمایش نونیفیکیشن برنامه های خاص در حالت پیشرفته
حالت جست و جوی حرفه ای در میان اطلاعیه های دریافتی
باز کردن نوتفیکیشن ها در حالت پیشرفته

این نرم افزار ها کاربردی شبیه به هم دارند و پیام های پاک شده در واتساپ یا ذخیره می کنند یا از روی نوتیفیکیشن های شما پیام های پاک شده شما را به شما نشان می دهند.

برخی از این نرم افزار ها نه تنها برای واتساپ بلکه برای بقیه پیام رسان ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد فقط کافیست به آن ها دسترسی برنامه دلخواه را بدهیم.

قابل ذکر است که استفاده یا عدم استفاده از این گونه برنامه ها کاملا به عهده شما کاربر عزیز می باشد چرا که این برنامه ها دسترسی های مختلفی را از شما میخواهند و سعی کنید برنامه را از فروشگاه های معتبر مانند پلی استور دریافت نمایید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا