آموزش دیده شدن در اکسپلور Explore اینستاگرام

شما هم میخواهید در اکسپلور Explore اینستاگرام دیده شوید؟

در ابتدا باید در مورد اکسپلور Explore اینستاگرام گفت این قسمت همان ایکن ذره بین در انتهای گوشی خود زمانی که برنامه اینستاگرام خود را اجرا می کنید، است.

 

اکسپلور Explore اینستاگرام
اکسپلور Explore اینستاگرام

 

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه می شود در بخش اکسپلور اینستاگرام دیگران دیده شویم یا اینکه مطلب های که در بخش اکسپلور اینستاگرام خودمان دیده می شود کاملا تصادفی و رندوم بوده است؟

برای پاسخ به سوال دوم باید گفت که صادق ترین صفحه اینترنتی در مورد شما همان صفحه اکسپلور اینستاگرام شما می باشد چون این صفحه تنها با توجه به سابقه شما و علاقه مندی های شما و از پیج هایی که بیشترین وقت خود را برای آن ها گذاشته اید انتخاب شده اند. نه فقط شما بلکه براساس رفتار تک تک دوستانتان این صفحه را برای شما میچیند و دقیقا آینه رفتارهای شما در اینستاگرام می باشد.

ولی برای سوال اول باید گفت زمانی که این قابلیت وجود دارد که شما مطلب خود را برای دیگران حتی کسانی که شما آن هارا نمیشناسید نمایش دهید چرا از آن برای معرفی کار خود و پیج تجاری خود به دیگران استفاده نکنیم؟

در همین ابتدا اگر شما یک پیج ساده اینستاگرام دارید لطفا با مراجعه به صفحه آموزش ساخت یک پیج تجاری در اینستاگرام یک پیج تجاری برای خودتان درست کنید و در ادامه به مطالب دیده شدن در اکسپلور Explore اینستاگرام توجه کنید.

برای این کار راه حل های پیچیده ای وجود دارد که به تفصیل برای شما آورده می شود که امیدواریم مفید واقع شود.

تمام مطالب را در چهار دسته تقسیم می کنیم:

۱- باید مخاطب و کاربران هدف خود را بشناسید:

منظور از این نکته این است که شما نمی خواهید و نمی توانید که یک کفش اسپرت کوهنوردی را به یک دختر بچه خردسال بفروشید!!!

اگر می خواهید که محصولی را در این فضا بفروشید باید جامع هدف خود را بشناسید و بدانید که مخاطبان شما به چه نیاز دارند و علاقه ی آن ها را بدانید و اینکه کسب و کار شما چگونه می تواند به آن ها کمک کند. یا به عبارت دیگر می توانید سوال های زیر را از خود بپرسید:

  • کاربران هدف من را چه کسانی تشکیل می دهند؟
  • واقعا به چه چیزی علاقه دارند؟
  • اکانت آن ها چگونه اکانتی است؟
  • چه کسانی را فالو می کنند؟

بطور کلی باید به این فکر کنید که می خواهید در اکسپلور Explore اینستاگرام چه کسی نمایش داده شوید؟ و باشناخت آن ها راحت تر می توانید با آن ها رابطه بگیرید.

۲- گوش خود را در اختیار مخاطبان قرار دهید!

لازم است بدانید که مخاطبان شما به چه چیزی علاقه بیشتری نشان می دهند یا اکسپلور کلی کاربران شما را چه چیزهایی پر کرده است. اگر کمی به این موضوع فکر کنید متوجه خواهید شد که هدف از این موضوع چیست. چند نکته نیز در مورد این گزینه شاید به روشن کردن موضوع کمک کند:

  • به مطالب قالب در Explore گوش دهید:چه چیزی مطالب داخل Explore را زیبا می کند؟ تم کلی آن هارا چه چیزی تشکیل می دهد؟
  • از قابلیت جست و جو اینستاگرام بهره ببرید: برای دیده شدن باید بدانید که در موقعیت مکانی و جغرافیایی شما چه چیزی محبوبیت دارد برای این کار از قابلیت جست و جوی اینستاگرام استفاده کنید. در جست و جوگر اینستاگرام خود بروی تب Places کلیک کرده و تگ دقیقی از محل جغرافیایی خود وارد کنید و با این کار لیستی از محبوبیت منطقه جغرافیایی شما نمایش داده می شود که به شما برای مکان جامع هدف بسیار کمک می کند.
  • فالووینگ‌ها و فالوورها را بررسی کنید: برروی رفتار فالووینگ‌ها و فالوورهای خود وقت بگذارید و ببینید که به چه چیزی علاقه دارند و چه مطالبی را لایک میکنند. بروی آیکن قلب زیر مطالبتان کلیک کنید و لیست دوستانتان را که شما را لایک کردن را ببینید و علاقه آن ها را تشخیص دهید.

۳- از معجزه هشتگ ها غافل نشوید!

شاید بسیاری از کاربران از این قابلیت استفده نکنند ولی برای شما که قصد کار اقتصادی در اینستاگرام را دارید واجب و ضروری است که استفاده کنید. این قابلیت نمی گذارد شما در بین انبوه مطالب گم شوید و در هر ساعت از شبانه روز  دیگران با سرچ کردن هشتگ شما به پیج شما وارد شده و دیگر در بین مطالب شما اسیر خواهند شد!

۴- از کاربرانتان تعامل بخواهید!

از کاربرانتان بخواهید که شما را لایک کنند یا برای مطلب شما کامنت بگذارند با این کار شما به سرعت در اکسپلور Explore اینستاگرام دیگران مشاهده خواهید شد.

 

با تشکر از اینکه وقت گذاشتید و آموزش دیده شدن در اکسپلور Explore اینستاگرام را تا انتها مطالعه نمودید. امیدواریم که مفید باشد با تشکر

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا