آموزش ذخیره فیلم اینستاگرام در گوشی های اندروید

ذخیره فیلم اینستاگرام در گوشی های اندرویدی چگونه است؟

اگر از کاربران نرم افزار محبوب اینستاگرام هستید، احتمالا مواردی پیش آمده که بخواهید یک ویدئو را در گوشی خود ذخیره کنید، ولی به دلیل اینکه اینستاگرام این امکان را ندارد، از ذخیره کردن آن منصرف شده اید. در این آموزش بررسی میکنیم که چگونه به ذخیره فیلم اینستاگرام بپردازیم و کلیپ های مورد علاقه خود را در حافظه گوشی اندرویدی خود ذخیره کنیم. با ما همراه باشید.

ذخیره ویدیوهای اینستاگرام در اندروید

ابزارهای زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها بتوان به دانلود فیلم های موجود در شبکه اجتماعی اینستاگرام پرداخت. اما در این آموزش سعی داریم که بهترین روش را معرفی کنیم. شاید دیده باشید که بسیاری از افراد برای دانلود کلیپ های موجود در اینستاگرام از نرم افزارهای جانبی بر روی گوشی تلفن همراه خود استفاده می کنند. اما ما در این روش بدون نصب هیچگونه برنامه جانبی، وفقط با معرفی یک سایت، سعی میکنیم که ساده ترین راه برای دانلود فیلیم های اینستاگرامی را به شما آموزش دهیم.

استفاده از سایت downloadgram.com برای ذخیره فیلم از اینستاگرام

۱- ابتدا در نرم افزار اینستاگرام دکمه گزینه های (علامت سه نقطه بالای) پست مورد نظر خود را انتخاب نمایید.(در تصویر زیر نشان داده شده است)

ذخیره فیلم اینستاگرام
ذخیره فیلم اینستاگرام

۲- گزینه Copy link را بزنید تا لینک ویدیو در حافظه گوشی شما ذخیره شود.

ذخیره فیلم اینستاگرام
ذخیره فیلم اینستاگرام

۳- برای ذخیره فیلم اینستاگرام لازم است که وارد سایت downloadgram.com شوید. سپس لینکی که قبلا کپی کرده اید را در کادر نشان داده شده جایگذاری (Paste) کنید.

۴- بر روی گزینه Download بزنید تا لینک وارد شده بررسی شود.

ذخیره فیلم اینستاگرام
ذخیره فیلم اینستاگرام

۵- بر روی گزینه Download video بزنید تا فیلم مورد نظر دانلود شود.

ذخیره فیلم اینستاگرام
ذخیره فیلم اینستاگرام

مطالب پیشنهادی ما:

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا