آموزش قراردادن لینک در استوری اینستاگرام

اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام

همان طور که میدانید قراردادن لینک در استوری اینستاگرام می تواند کمک زیادی در کسب و کارها کند. یک استوری بسته به تعداد دنبال کننده های پیج، روزانه می تواند چندین هزار بار دیده شود و با قراردادن لینک در استوری اینستاگرام میشود بسیاری از بازدید کننده ها را به وبسایت و یا کانال تلگرامی خود منتقل کنیم و کسب و کار خود را رونق بدهیم. همچنین می توانیم از استوری خود برای تبلیغات کسب و کارهای دیگر استفاده کنیم و براحتی از پیچ اینستاگرامی خود درآمد داشته باشیم.

چگونه به استوری خود در اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

اینستاگرام در ابتدا این امکان را فقط برای حساب های کاربری تایید شده (حساب هایی که تیک آبی دارند) در دسترس گذاشت. اما اکنون امکان اضافه کردن لینک به استوری، برای تمام حساب های تجاری که تعداد فالورهای آنها بیستر از ۱۰ هزار کاربر است، در دسترس می باشد.

اگر حساب کاربری تجاری شما بیشتر از ۱۰ هزار فالور دارد، براحتی می توانید به استوری خود لینک بدهید:

۱. ابتدا استوری اینستاگرام را آغاز کنید.

شما می توانید عکس یا ویدئوی مورد نظر خود را در قسمت استوری قرار دهید.

۲. روی علامت لینک نشان داده شده در تصویر کلیک کنید.

لینک در استوری
آموزش قراردادن لینک در استوری اینستاگرام

۳.در صفحه ی جدید، مشابه تصویر، در قسمت نشان داده شده لینک مقصد را وارد نمایید و دکمه سبز رنگ تایید و یا دکمه انجام شد(در گوشی های ios ) را فشار دهید.

آموزش قراردادن لینک در استوری اینستاگرام
لینک در استوری

۴. حالا استوری شما حاوی لینک می باشد و کاربرانی که استوری شما را مشاهده می کنند، با کشیدن صفحه به طرف بالا به لینک قرارداده شده در استوری منتقل می شوند.

لینک در استوری
لینک در استوری

توجه کنید مطابق تصویر، در قسمت پایین صفحه این امکان به شکل مشاهده بیشتر (See More) دیده می شود. که نشان دهنده وجود لینک در استوری می باشد.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا