آموزش قرار دادن نظرسنجی تلگرام در کانال و گروه

آموزش نظرسنجی تلگرام

چنانچه به دنبال این هستید که چگونه یک نظرسنجی تلگرام بسازید، با ما همراه شوید.ما سعی کرده ایم در این آموزش با روشی ساده و گام به گام به چگونگی ایجاد نظرسنجی در تلگرام بپردازیم.

مراحل گام به گام آموزش قراردادن نظرسنجی در کانال و گروه تلگرام

۱) برنامه تلگرام(یا برنامه های مشابه) را باز کنید

۲) از بخش سمت راست بالای صفحه وارد قسمت جستجو شوید.

۳) در قسمت جستجو @VoteBot را تایپ نمایید. سپس مانند شکل زیر روی VoteBot ربات کلیک نمایید.

 

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

۴) در این مرحله وارد صفحه اصلی ربات می‌شوید و پیامی با این مضمون برای شما ظاهر می‌شود. «این ربات چه کاری می‌تواند انجام دهد؟ این ربات به شما برای ساخت نظرسنجی‌های مختلف و به اشتراک‌گذاری آن‌ها با دوستانتان کمک می‌کند» برای شروع کار با آن روی گزینه  START (شروع) کلیک کنید.

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

۵) با تیک خوردن پیام ارسالی شما،  پیامی با متن «یک نظرسنجی جدید بسازید. ابتدا نوع آن را انتخاب کنید» برای شما فرستاده می شود. اکنون با توجه به نوع نظرسنجی خود روی گزینه Anonymous یا Public کلیک کنید.

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

 

۶) اکنون از شما خواسته می شود که سؤال مورد نظرخود را را تایپ نمایید. بنابراین در کادر سؤال خود را بنویسید و روی گزینه ارسال کلیک کنید.

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

۷) پیامی برای شما فرستاده می شود که در آن می‌توانید نظرسنجی جدید همراه با سؤال موردنظرتان را مشاهده کنید اکنون ربات از شما می‌خواهد تا اولین گزینه جواب را برایش بفرستید. بنابراین شما باید گزینه مورد نظرتان را تایپ نموده و سپس آن را ارسال نمایید.

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

۸) در این مرحله از شما می‌خواهد تا دومین گزینه جواب را بنویسید. شما گزینه دوم را تایپ کنید و آن را بفرستید.

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

۹) اکنون پیامی با این مضمون مشاهده می‌ نمایید: «هر تعداد پاسخ که می‌خواهید می‌توانید بفرستید. زمانی‌که گزینه‌های مورد نظر شما تمام شد کلمه done را ارسال نمایید تا عملیات ساخت نظرسنجی تمام شود.» اکنون شما می‌توانید به گزینه‌های جواب اضافه کنید و بعد از اتمام بر روی گزینه done کلیک نمایید.

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

۱۰) اکنون نظرسنجی شما ساخته شده است و با کلیک روی گزینه Publish poll میتوانید آن را به گروه‌ها یا کانال‌های مورد نظرتان بفرستید.

نظرسنجی تلگرام
نظرسنجی تلگرام

 مطالب پیشنهادی ما:

آموزش قفل کردن گروه تلگرام بدون استفاده از ربات

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا