آموزش محاسبه درآمد استخراج چیا (Chia Calculator)

راهنمای استفاده از ماشین حساب درآمد استخراج چیا

آشنایی با رمزارز چیا (Chia Network) و نحوه محاسبه درآمد استخراج چیا
پروژه چیا (Chia) یک بلاکچین و پلت فرم معاملاتی هوشمند است که استفاده از آن راحت تر ، کارآمدتر و ایمن تر است. بنیانگذاران چیا معتقدند که استفاده از ارزدیجیتال باید آسان تر از پول نقد باشد، از دست دادن آن سخت تر باشد و سرقت آن تقریبا غیرممکن باشد. سازندگان ارز دیجیتال Chia بر این باورند که هرکسی بخواهد ارزدیجیتال استخراج کند و معاملات را تایید کند باید بتواند بدون سخت افزار یکبار مصرف یا بدون استفاده از برق اقدام به فارمینگ کند. در واقع ارز دیجیتال چیا بوجود آمده تا با صرف کمتر برق و انرژی به محیط زیست کمک کند و همه بتوانند حتی در منزل این ارز دیجیتال را استخراج کنند.

چگونه درآمد استخراج چیا را محاسبه کنیم؟

اگر به استخراج ارزهای دیجیتال علاقه دارید، رمز ارز چیا می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در حال حاضر (در زمان نگارش این مقاله) استخراج این رمز ارز به لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر از بسیاری از ارزهای دیجیتال می باشد، اما این به این معنا نمی باشد که برای همیشه درآمد استخراج چیا از همه‌ی ارزها بصرفه تر است. درآمد استخراچ چیا وابسته به قیمت ارز چیا و سختی شبکه آن می باشد. بدیهی است که هرچه سختی شبکه پایین تر و قیمت ارز چیا بیشتر باشد، درآمد استخراج chia نیز بیشتر است. درصورتی که تمایل به استخراج ارز چیا دارید، ابتدا بایدمیزان درآمد خود را درقبال سخت افزاری که خریداری می کنید را تخمین بزنید. در اینجا نحوه محاسبه درآمد استخراج chia را به شما آموزش می‌دهیم.

آموزش تخمین درآمد استخراج چیا:
1- ابتدا به سایت محاسبه گر چیا Chia Calculator مراجعه کنید.
توجه کنید که در این سایت بر اساس استاندارد هارد 12 ترا باید میزان درآمد محاسبه می‌شود. در واقع با فرض این که شما یک هارد 12 ترا بایتی برای استخراج دارید میزان درآمد شما با توجه به سختی شبکه و… تخمین زده می‌شود.

2- در ابتدا باید تعداد پلات (plot) هایی که هارد ما می تواند دربر بگیرد را انتخاب کنیم. برای هارد 12 ترابایتی نهایتا 121 پلات می توان در نظر گرفت. پس در اینجا مطابق تصویر شما می توانید حد اکثر عدد 121 را وارد کنید. (توجه کنید که این پلات بندی ها با توجه به استاندارد K=32 می باشد و درحال حاضر بهترین گزینه همین استاندارد است)

درآمد استخراج چیا

3- در بخش network می‌ توان مشاهده کرد که تقریبا 4 ماه زمان لازم است تا ما اولین ریوارد (درآمد) خود را دریافت کنیم.
نکته: در این قسمت Expected time to win مربوط به میزان زمان لازم برای پلات بندی هارد شما ، Owned network space مربوط به سهم شما از فضای شبکه چیا و Total network space فضای کل شبکه چیا می باشد.

محاسبه درآمد چیا

4- در بخش Estimated Earnings شما می توانید میزان درآمد خود را برای مدت یک ساعت، یک روز و یک ماه بر حسب دلار و چیا مشاهده کنید. در اینجا درآمد ماهیانه ما 687.84 دلار تخمین زده شده است.
نکته: توجه کنید که محاسبه سود استخراج چیا با فرض ثابت ماندن قیمت و سختی شبکه چیا در آن روز تخمین زده می شود.

محاسبه درآمد چیا

مطالب پیشنهادی ما
هارد استخراج ارز چیا – راهنمای خرید سیستم وهارد مناسب برای استخراج chia
صفر تا صد آموزش استخراج ارز چیا (Chia)- راهنمای پلات سازی و فارمینگ
جدیدترین ایردراپ معتبر همراه با آموزش ثبت نام و شرکت در Airdrop
لیست پروژه های اسکم (Scam) و کلاهبرداری ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا