آموزش مخفی شدن در واتساپ و عدم نمایش وضعیت آنلاین whatsapp

آموزش چگونگی مخفی شدن در واتساپ و فعالیت به صورت مخفی

پیامرسان واتساپ یکی از پر کاربرترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان می باشد. این پیامرسان همواره در تلاش بوده که با ارائه خدمات گوناگون و انتشار نسخه های مختلف، رضایت کاربرانش را جلب کند و کاربران بیشتری را به خود جذب کند. امکانات مختلفی در پیامرسان واتساپ قرار داده شده که ممکن است از آن بی خبر باشیم! در این مطلب سعی کردیم که به آموزش مخفی شدن در واتساپ و عدم نمایش وضعیت آنلاین بودن بپردازیم. با کافه آموزش همراه باشید.

مخفی شدن در واتساپ میتواند بسیار کاربردی باشد، ممکن است در برخی از مواقع نیاز داشته باشیم تا دیگران از وضعیت آنلاین بودن ما با خبر نباشند. با آموزش زیر می توانیم وضعیت آنلاین بودن در واتساپ را تغییر بدهیم و دیگران از فعالیت ما باخبر نشوند.

در این آموزش از آخرین نسخه پیامرسان واتساپ استفاده شده است. اگر پیامرسان واتساپ را نصب ندارید، ابتدا آن را از گوگل پلی و یا اپ استور دانلود کنید.

آموزش مخفی شدن در واتساپ

۱- ابتدا پیامرسان واتساپ را باز کرده و در صفحه نخست، روی علامت سه نقطه(مطابق تصویر) کلیک کنید تا منو باز شود.

مخفی شدن در واتساپ
مخفی شدن در واتساپ

۲- روی گزینه Settings تپ کنید تا وارد بخش تنظیمات واتساپ شوید.

مخفی شدن در واتساپ
مخفی شدن در واتساپ

۳- در قسمت تنظیمات، روی گزینه Account کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات اکانت واتساپ شوید.

مخفی شدن در واتساپ
مخفی شدن در واتساپ

۴- در قسمت تنظیمات مربوط به اکانت واتساپ، روی گزینه Privacy کلیک کنید تا بخش جدید باز شود.

مخفی شدن در واتساپ
مخفی شدن در واتساپ

۵- پس از ورد به قسمت Privacy روی گزینه Last seen کلیک کنید تا گزینه های Everyone,My contacts,Nobody نمایان شوند.

مخفی شدن در واتساپ
مخفی شدن در واتساپ

۶- در این قسمت می توانیم تعیین کنیم که وضعیت آنلاین بودن ما در واتساپ برای چه کسانی نمایش داده شود. اگر گزینه Nobody را انتخاب کنیم، وضعیت آنلاین بودن ما برای همه کاربران مخفی می شود. بنابر این برای مخفی شدن در واتساپ این بخش را بر روی Nobody قرار دهید.

مخفی شدن در واتساپ
مخفی شدن در واتساپ

دقت نمایید که اگر این بهش را بر روی My contacts قرار بدهید، وضعیت آنلاین بودن شما را برای تنها مخاطبانتان نمایش میدهد. در ضورتی که این بخش را بر روی Everyone قرار بدهیم، وضعیت آنلاین بودن در واتساپ برای همه کاربران نمایش داده می شود.

 

چگونه وضعیت آنلاین بودن را تنها برای یک یا چند مخاطب خاص غیرفعال کنیم؟

تنظیمات حالت روح در تلگرام و حالت روح در تلگرام x نسبت به واتساپ پیشرفته تر می باشد. در تلگرام می توانیم از دید یک یا چند کاربر از مخاطبانمان مخفی شویم، اما متاسفانه این امکان در واتساپ به صورت مستقیم وجود ندارد.اما می توانیم یک ترفند را بکار ببریم تا از نظر یکی از مخاطبانمان مخفی شویم. برای اینکار می توانیم مخاطب مورد نظر را از لیست مخاطبان واتساپ حذف کنیم و Last seen را روی حالت  My contacts قرار بدهیم. در این صورت می توانیم وضعیت آنلاین بودن را تنها برای یک یا چند مخاطب خاص غیرفعال کنیم!

 

مطالب پیشنهادی ما:

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا