آموزش مخفی کردن عکس های شخصی در گوشی اندروید

چند روش کاربردی برای مخفی کردن عکس های شخصی در گوشی اندروید

در این آموزش کوتاه به معرفی چند روش کاربردی برای مخفی کردن عکس های شخصی خود می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گوشی خود را به دوست یا آشنای خود بدهید تا عکس یا فیلمی را مشاهده کند، اما بدلیل در کنار هم بودن فایل ها و… اشتباها تصاویر شخصی شما را دیده باشند، پس بهتر است برای پیشگیری از چنین اتفاقاتی و قرار گرفتن در موقعیت‌های ناخواسته، تصاویر و فایلهای شخصی خود را ایمن کنید و فقط خود شما بتوانید به فایلها دسترسی داشته باشید.

آموزش مخفی کردن عکس های شخصی:

روش اول: ساخت پوشه مخفی با اپلیکیشن ES File Explorer

۱. ابتدا نرم افزار کاربردی ES File Explorer را روی گوشی خود نصب نمایید. این نرم افزار یکی از بهترین و کاربردی ترین برنامه های مدیریت فایل برای گوشی های اندرویدی می‌باشد. شما می‌توانید از گوگل پلی یا بازار آخرین ورژن ES File Explorer را دریافت نمایید.

۲. ES File Explorer را اجرا کنید تا حافظه‌ های جانبی و داخلی گوشی شما نمایش داده شود، سپس وارد حافظه داخلی شوید. برای شروع باید یک پوشه مخفی بسازیم تا تصاویر و فایلهای شخصی خود را مخفی کنیم. برای ساخت پوشه‌ی مخفی، روی گزینه‌ی منوی سه نقطه نشان داده شده در تصویر کلیک کنید و گزینه NEW را بزنید و از بین گزینه ها، Folder یا همان پوشه را انتخاب کنید.

مخفی کردن عکس

۳. حالا نوبت نام گذاری پوشه است. اسم پوشه ای که ساختید را کاملا دلخواه مشخص کنید. بعد از نوشتن نام فولدر، و قبل از کلیک روی OK، لازم است که یک نقطه “.” به ابتدای اسم پوشه اضافه کنید. به عنوان مثال نام پوشه ای که ساختید را به صورت “cafelearn.” بنویسید. حالا روی گزینه‌ی OK کلیک کنید تا پوشه‌ی مخفی شما به همین سادگی ساخته شود.

مخفی کردن عکس

۴. اگر پوشه ای که ساختید را در بین پوشه های خود مشاهده نکردید، لازم است که در تنظیمات گزینه “نمایش فایل های مخفی” یا همان گزینه Show hidden files را روشن کنید تا پوشه را ببینید. سپس با انتقال دادن تصاویر و فایل های خود به داخل پوشه ای که ساختید، به مخفی کردن عکس های شخصی خود بپردازید.

توجه کنید که پس از انتقال فایل ها به پوشه مخفی حتما گزینه “نمایش فایل های مخفی” یا همان گزینه Show hidden files را خاموش نمایید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا