آموزش مدیریت چند حساب کاربری تلگرام

مدیریت و جابجایی بین چند حساب کاربری تلگرام

پیامرسان محبوب تلگرام تاکنون توانسته از نظر امنیت و خدمات دهی جایگاه بالایی در بین کاربران ایرانی پیدا کند. این شرکت همواره به دنبال جلب رضایت کاربرانش بوده و با بروزرسانی های متعدد روز به روز بر کیفیت این پیامرسان افزوده است. یکی از ایرادهایی که تاکنون به این پیامرسان وارد بود این بود که هر کاربر فقط می توانست یک حساب کاربری در اپلیکیشن اصلی تلگرام داشته باشد اما در آخرین بروز رسانی تلگرام (نسخه ۴٫۷) این ایراد به طور کامل برطرف شده و هر کاربر می تواند با چندین شماره تلفن خود حساب کاربری خود را ایجاد کند و به راحتی بین حساب‌های کاربری خود جابجا شود.

چگونه چندین حساب کاربری تلگرام داشته باشیم؟

۱- ابتدا تلگرام خود را بروزرسانی کنید. این کار را می توانی با مراجعه به کافه بازار یا گوگل‌ پلی براحتی انجام دهید.

۲- مطابق تصویر در منو کشویی اگر روی نام و یا شماره تلفن خود کلیک کنید لیست اکانت‌های شما در پایین آن ظاهر میشود و براحتی با کلیک برروی هر اکانت، وارد آن میشود و پیامهای آن را مشاهده میکنید.

حساب کاربری تلگرام

 

۳- اگر تمایل دارید که شماره تلفن جدیدی را به عنوان یک اکانت ثبت کنید، گزینه Add Account را بزنید و شماره تلفن جدید را وارد کنید.

 

تا کنون کاربران تلگرام برای حل کمبود حساب کاربری تلگرام به نصب انواع تلگرام غیر رسمی روی آورده بودند. تلگرام های غیر رسمی امکانات ویژه ای را در اختیار کاربران قرار میدهند که در نوع خود می‌توانند مفید و کاربردی باشند. برای آشنایی بیشتر به صفحه تلگرام فارسی پیشرفته مراجعه کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا