آموزش و معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام

آموزش و معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام

در این آموزش قصد داریم شما را با یکی از قابلیت های جالب تلگرام به نام ربات خدمات خودرو تلگرام آشنا کنیم. با این ربات می توانید استعلام خلافی خودرو ، نمره منفی گواهینامه و حتی خرید طرح ترافیک را انجام دهید.

شاید اکثر ما روزانه چندین بار سرعتی بیش از سرعت مجاز جاده ها را تجربه کنیم و اصلاً متوجه دوربین یا افسرهای پلیس که در کنار جاده ها قرار گرفته اند نباشیم و علاقه مندیم که ببینیم جریمه شدیم یا نه؟

به نظر شما این امکان داره که شما در آخر شب با گوشی تلفن همراه خود بدون هیچ هزینه ای متوجه جریمه خود شوید؟ یا زمانی که به پایان بیمه نامه خود می رسید قیمت دقیق بیمه نامه خود را از چند شرکت مختلف دریافت کنید و بدون مراجعه به شرکت قیمت را دریافت کنید؟ یا براحتی نمره منفی گواهینام خود را بدست آورید؟ در این آموزش میخواهیم شما رو با ربات خدمات خودرو تلگرام آشنا کنیم.

با این ربات سریعا به اطلاعاتی مثل خلافی خودرو، نمره منفی گواهینامه خود و غیره دسترسی پیدا کنید.

در فضای تلگرام ربات های بسیار متنوع و کاربردی تولید شده اندکه هر کدام وظیفه خاصی دارند. که یکی از این ربات ها ربات خدمات خودرو تلگرام می باشد که توسط گروه برنامه نویسی چکاد تولید شده است.در زیر با نحوه عملکرد این ربات تلگرامی آشنا خواهید شد.

آموزش کار با ربات خدمات خودرو تلگرام

به برنامه تلگرام خود مراجعه کنید و در فیلد جست جو عبارت Car_Services_Bot@ را تایپ کنید. همچنین می توانید همین عبارت را برای شخص دیگری ارسال کنید تا امکان کلیک روی آن فعال شود و بصورت لینک دربیاید. بعد از این که وارد ربات شدید با صفحه ای مانند زیر مواجه میشوید:

 

 

سپس با لمس کردن دکمه استارت (START) می توانید از امکانات بی نظیر این ربات بهره‌‌مند شوید، تمام امکانات این ربات به زبان فارسی میباشد و راهنمای کافی برای تمامی مراحل آن وجود دارد که کار خود را انجام دهید.

در ربات خدمات خودرو تلگرام به راحتی می توانید حتی هزینه بیمه سالانه خودرو، نمره منفی گواهینامه یا خلافی را محاسبه کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا