آموزش نحوه خرید بیت کوین (راهنمایی برای تازه کاران)

آیا علاقه مند به خرید بیت کوین هستید ؟ بیت کوین محبوب ترین کریپتوکارنسی در سطح جهان و هر روز کاربرد های ان بیشتر می شود

ابتدا لازم است که بدانید که چگونه بیتکوین را خریداری و ذخیره کنید پس ابتدا پیشنهاد می شود مقاله برترین کیف پول های بیت کوین و همچنین آموزش ساخت کیف پول کاغذی بیت کوین را مطالعه نمایید تا ابتدا با نحوه ذخیره و محافظت از بیت کوین را یاد بگیرید سپس به سراغ آموزش خرید بیت کوین بیایید.

ابتدا بهتر است فرایند خرید و فروش بیت کوین را به صورت ساده توضیح دهیم در این فرایند دو طرف وجود دارند یکی فروشنده یا انتقال دهنده یکی هم خریدار یا دریافت کننده بیت کوین می باشد. هر دوطرف باید دارای کیف پول بیت کوین باشند و  وکیف پول فروشنده حتما باید دارای مقداری بیت کوین باشد فروشنده باید اطلاعات کلید خصوصی و کلید عمومی را داشته باشد ولی خریدار تنها لازم است که کلید عمومی یا همان ادرس کیف پول بیت کوین خود را داشته باشد.

خرید بیت کوین : اولین راه خرید بیت کوین اگر ساکن ایران هستید و توسط افرادی که با بیت کوین اشنایی دارند شما با بیت کوین اشنا شده اید بهترین راه خرید بیت کوین از خود همان افراد است یا گرفتن مشاوره برای خرید از خود انان می باشد ولی خب خیلی وقت ها این گزینه در دسترس نیست پس به سراغ روش های مرسوم برای خرید بیتکوین می رویم.

شما می توانید بیتکوین را به صورت مستقیم  از دیگر افرادی که از بازار های انلان دیجیتالی (صرافی دیجیتال) خریداری کنید مرسوم ترین صرافی های دیجیتال کوین بیس (coinbase) یا بیت استمپ (bitstamp) و… می باشند ولی به این نکته باید توجه داشته باشید که اگر شما در ایران بخواهید در این صرافی ها فعالیت کنید ممکن است به دلیل تحریم ها نتوانید از خدمات انها استفاده کنید پس حواستان را جمع کنید.

صرافی ها معمولا اطلاعات حساب بانکی شما را دریافت میکنند ومعمولا ایرانی ها نمی توانند از این خدمات استفاده کند پس باید راه حلی برای ان بیابید ولی اگر شما حتی یک کریپتوکارنسی دیگر نظیر اتریوم بیت کوین کش یا … را داشته باشید به راحتی می توانند در آن صرافی ها انها را تبدیل به بیت کوین نمایید.

پس برای خرید بیت کوین یا حتی فروش آن تنها لازم است که به یک صرافی دیجیتال معتبر مراجعه نمایید و تمام مراحل در انجا به تفسیر توضیح داده شده و می توانید استفاده کنید

مطالب پیشهادی :

نحوه انتقال بیت کوین در شبکه بلاکچین به چه صورت است ؟

کسب درآمد از بیت کوین و بدست آوردن بیت کوین رایگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا