آموزش ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام

پیام زمانبندی شده در تلگرام نحوه ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام

پیامرسان تلگرام یکی از محبوب ترین پیامرسان ها در جهان می باشد که با امکانات و قابلیت های منحصر به فرد خود توانسته در بین کاربران فضای مجازی جایگاه خوبی پیدا کند. از زمان انتشار اولین نسخه ی تلگرام تا کنون روز به روز امکانات اضافه شده به این پیامرسان بیشتر و بهتر شده اند و این پیامرسان در اکثر بروز رسانی های خود بسیار موفق ظاهر شده است. در آخرین نسخه این پیامرسان امکان ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام قرار داده شده است که می تواند بسیار کاربردی و جالب باشد.

پیش از این ربات هایی برای تلگرام طراحی شده بود که با استفاده از آنها میشد یک یا چند پیام را به صورت زمانبندی شده ارسال کرد، اما به دلایلی استفاده از این ربات ها با مشکلاتی روبه رو می شد. حالا با افزوده شدن قابلیت ارسال پیام زمانبندی شده در تلگرام استفاده از این پیامرسان لذت بخش تر خواهد شد.

چگونه یک پیام زمانبندی شده ارسال کنیم؟

ابتدا لازم است آخرین نسخه تلگرام اصلی بر روی گوشی شما نصب باشد. برای این کار می توانید از طریق صفحه تلگرام در گوگل پلی اقدام به نصب آخرین ورژن تلگرام کنید.

به گفت و گویی که می خواهید پیام زمانبندی شده ارسال کنید بروید و پیام خود را بنویسید. انگشت خود را بر روی دکمه ی ارسال نگهدارید تا دو گزینه (مطابق تصویر) برای شما نمایش داده شود. بر روی گزینه Schedule message کلیک کنید تا بخش انتخاب تاریخ و ساعت ارسال نمایش داده شود.

پیام زمانبندی شده در تلگرام
پیام زمانبندی شده در تلگرام

روز و ساعت ارسال پیام را تعیین کنید و بر روی دکمه آبی رنگ کلیک کنید تا پیام شما در زمان تعیین شده ارسال شود.

پیام زمانبندی شده در تلگرام
پیام زمانبندی شده در تلگرام

 

مطالب پیشنهادی

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا