آموزش چک کردن عکس پروفایل تلگرام

بررسی امکان چک کردن عکس پروفایل تلگرام

آیا تا به حال عکس پروفایل دوستان یا هم کلاسی های خود را چک کرده اید!؟ شاید غیر قابل باور باشد ولی ما ایرانی ها روزی چندین ساعت از وقت خود را صرف چک کردن عکس پروفایل تلگرام دیگران می کنیم!!!

احتمالا شماهم علاقه مند هستید که بفهمید برای چه کسانی مهم هستید و عکس پروفایلتان را چک می کنند. آیا این امکان وجود دارد؟؟؟

به نظر شما می‌توانیم متوجه شویم که چه کسانی عکس های پروفایل تلگرام ما را چک می کنند؟

در پاسخ باید با جواب خیر روبه رو شویم . این امکان حداقل تا کنون وجود ندارد یا بهتر است بگوییم که تا به حال تلگرام هیچ امکان اختصاصی را برای برنامه نویسان نگذاشته است که بتوانند با ابزارها یا اپلیکیشن های خاص این مهم را برآورده کنند.

ولی در این میان سایت ها یا کانال های تلگرامی مدعی می شوند که با ابزار خاصی مانند ربات های تلگرامی یا نرم افزارهای خاصی این کار را انجام می دهند که اصلاً قابل اعتماد نخواهند بود .و شما اطمینان داشته باشید که این افراد قصد کلاه برداری یا سوءاستفاده کردن از مطالب شخصی شمارا دارند .

به عنوان مثال دیده شده است که نرم افزارهایی با این عنوان در فضای مجازی فروخته می شود و یک لیست از مخاطبین شما را به عنوان چک کننده عکس پروفایل شما ،به شما ارائه می دهد که فقط باعث شک و ناراحتی شما از اطرافیانتان خواهد شد.

و یا نرم افزارهایی با عنوان چک کردن عکس پروفایل تلگرام بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد که بعد از نصب بصورت هیدن بوده و کاربر قادر به یافتن و حذف کردن آن نمی باشد و صاحب نرم افزار به راحتی به اطلاعات شما دسترسی خواهد داشت.

در آخر هدیه ما به شما! با مراجعه به صفحه تلگرام فارسی پیشرفته از امکانات فوق العاده و رایگان تلگرام امن انتظار بهره مند شوید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا