اخرین اخبار زمان رفع فیلتر تلگرام مربوط به چه زمانی است ؟

زمان رفع فیلتر تلگرام : باگذشت چند هفته از فیلتر شدن تلگرام تاریخ دقیق رفع فیلتر تلگرام چه زمانی است؟

تلگرام یک شبکه اجتماعی محبوب با امکانات بسیار خوب و کم نظیر است که از سال ۲۰۱۳ فعالیت خود را اغاز کرد و هم اکنون بیش از ۱۸۰ میلیون کاربر دارد و روز به روز هم بر تعداد انها بیشتر می شود .

بی شک تلگرام در ایران محبوب ترین شبکه اجتماعی است به طوری که با مرسوم شدن تلگرام بین کاربران ایرانی سایر شبکه های اجتماعی در ایران بسیار کمرنگ شدن و محبوبیت خود را از دست دادند

چند هفته ای است که به دلیل مسایل امنیتی تلگرام در ایران فیلتر شده است و مشکلات بسیاری طی این مدت برای کاربران تلگرام به وجود امده است بسیاری از افراد از طریق تلگرام درامد زایی داشتن و زندگی خود را با ان می گذراندند که در حال حاضر کسب و کارشان مختل شده است .

واکنش مردم ایران تا این لحظه نسبت به این اقدام دولت چند دسته بوده است عده ای هنوز امیدوار به رفع فیلتر شدن تلگرام هستند و با استفاده از روش هایی برای دور زدن فیلترها از تلگرام استفاده می کنند و عده ای دیگر رو به پیام رسان های دیگری که فیلتر نیستند اورده اند از جمله پیام رسان هایی که این روز ها بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است پیام رسان های آی‌گپ و سروش و گپ و واتس اپ و ….. بوده است که و مرد از طریق اینها به فعالیت های شبکه های اجتماعی می پردازند و عده سوم هم که با فیلتر شدن تلگرام نه فیلتر ها را دور زده اند و نه به پیام رسان دیگری مهاجرت کرده اند و این عده کلا با شبکه های اجتماعی خداحافظی کرده اند تا مگر اینکه دوباره تلگرام رفع فیلتر شوند.

تلگرام رفع فیلتر شد . در شب شنبه ۲۳ دی ماه ۹۶ تلگرام برای کلیه شهر های ایران رفع فیلتر شد ولی هنوز سرعت پایینی دارد و کند عمل میکند.

حال این سوال پیش می اید که زمان رفع فیلتر تلگرام دقیقا چه خواهد شد ؟ یا ایا تلگرام زمانی رفع فیلتر خواهد شد؟ تلگرام رفع فیلتر شد.
تاکنون اخبار زیادی حول این موضوع منتشر شده و هر روز اخبار ضد و نقیض زیادی منتشر می شود ولی فعلا اظهار نظر قطعی در مورد زمان رفع فیلتر تلگرام  نشده است

ولی بسیاری از مسئولین امید داده اند که به زودی تلگرام رفع فیلتر خواهد شد و مردم می توانند همانند قبل از آن استفاده کنند.

دیگران همچنین بازدید کرده اند:

معرفی و دانلود پیامرسان آی گپ

اموزش رفع فیلتر تلگرام بدون با استفاده از پروکسی داخلی خود تلگرام

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا