آشنایی با ارز دیجیتال گرام (Gram) ارائه شده توسط تلگرام

ارز دیجیتال گرام (Gram)

بر اساس گزارش نیویورک تایمز کمپانی تلگرام نخستین دور از رمز ارز (cryptocurrency) خود را طی دو ماه آینده عرضه خواهد کرد. قبلا خبرهای زیادی در مورد ارز دیجیتال تلگرام منتشر می شد و اخبار ضد و نقیضی به گوش میرسید. اما سرانجام بعد از کشمکش های فراوان تلگرام قصد دارد تا ۳۱ اکتبر سال جاری ارز دیجیتال گرام (Gram) را عرضه کند. طبق گزارشی که بدست ما رسیده تلگرام از دو پیش فروش و عرضه اولیه سرمایه ای نزدیک به ۱.۷ میلیارد دلار به دست آورده است، حالا اگر این میزان ارز تا ۳۱ اکتبر عرضه نشود، جریمه سختی در انتظار آن ها خواهد بود.

طبق آخرین اطلاعات بدست آمده سه نفر از سرمایه گذاران ناشناس این ارز در مصاحبه با خبرگزاری ها تاکید کرده اند که کمپانی تلگرام قصد دارد کیف پول های ارز دیجیتال گرام را در اختیار بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر خود در سراسر جهان قرار بدهد و در امنیت بالا بتوانند ارز خود را در آن نگهداری کنند.

پیامرسان تلگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی غیر وابسته تا کنون فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است و با دولت ها و قانون گذاری های متفاوت دست و پنجه نرم کرده است. حالا باید دید که کشورها و قوانین مختلف چه واکنشی به این اقدام تلگرام نشان خواهند داد؟

بنظر میرسد خبرهای بیشتری در مورد Gram منتشر خواهد شد و ما هم بدنبال این هستیم که واکنش صرافی ها و مارکت های بزرگ نسبت به این ارز چگونه خواهد بود؟

 

مطالب پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا