نصب و استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر

آموزش استفاده از اینستاگرام در کامپیوتر و راه اندازی آن …

اگه دوست دارید که یه اینستاگرام در کامپیوتر شخصی خودتون داشته باشید و از کامپیوتر عکس ارسال کنید و استفاده کنید. حتما این آموزش رو از دست ندید البته باید متذکر شد که اینستاگرام از طریق رابط برنامه نویسی این امکان را مسدود کرده است و باید اینم گفت که روش های این کار کاملا غیر رسمی و امکان فهمیدن اینستاگرام و حذف کردن اکانت شما وجود دارد ولی باز اگر اصرار بر این کار دارید ما نمی توانیم جلوی شما را بگیریم!!! در ادامه می توانید تعدادی از این روش ها را مطالعه و استفاده کنید:

در ابتدای هر کاری باید گفت که در ابتدا باید بروی گوشی یا تبلت خود این نرم افزار محبوب را نصب کرده و سپس اقدام به نصب اینستاگرام بروی کامپیوتر خود کنید.

روش اول:

نصب کردن یه شبیه سازی برنامه های اندروید بروی کامپیوتر مانند BlueStacks. این شبیه ساز به شما کمک می کند که تمامی برنامه اندرویدی که سیستم ویندوز از آن پشتیبانی نمی کند را روی آن نصب کرده و اجرا کنید.

 

اینستاگرام در کامپیوتر
اینستاگرام در کامپیوتر

روش دوم:

این روش متاسفانه فقط برای عزیزانی قابل استفاده است که بروی سیستم عامل خود ویندوز ۸ نصب کرده اند البته با این روش شما قادر به ساخت یک اکانت جدید نیز می باشیذ.این روش استفاده از نرم افزار InstaPic می باشد.

 

اینستاگرام در کامپیوتر
اینستاگرام در کامپیوتر

 

روش سوم:

شما می توانید با استفاده از وب سایت latergram.me عکس های خود را آپلود کنید و برای ارسال پست های خود می توانید برنامه ریزی کنید که طی زمان بندی ارسال شوند.

در این روش شما همچنان به یک گوشی هوشمند نیازمندید چون در زمان مورد نظر یک پیام برای گوشی شما ارسال می کند که شما را ملزم به داشتن یک گوشی خواهد کرد.

 

اینستاگرام در کامپیوتر
اینستاگرام در کامپیوتر

در این آموزش که برای استفاده اینستاگرام در کامپیوتر بود سعی شد که شما روش مناسبی را برای نصب اینستاگرام بروی کامپیوتر خود یاد بگیرید و استفاده کنید که همانطور که گفته شد این روش ها غیر رسمی بوده و در صورت فهمیدن سرورهای اینستاگرام امکان حذف اکانت شما وجود خواهد داشت.

و در پایان شما را دعوت به مطالعه صفحه روش بازیابی رمز حساب کاربری اینستاگرام میکنم و امیدوارم که از خواندن آن مطلب نهایت استفاده را ببرید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا