افراد نزدیک تلگرام – آموزش چگونگی یافتن افراد نزدیک در تلگرام

چگونه کاربران نزدیک تلگرام قابل شناسایی هستند؟ با این آموزش افراد نزدیک تلگرام را پیدا کنید و با آنها گفت و گو کنید!

تلگرام در بروزرسانی جدیدی که منتشر کرده است قابلیتی به آن افزوده که می توان با استفاده از آن افراد نزدیک تلگرام را براحتی پیدا کرد و با آن ها به گفت و گو پرداخت! این قابلیت جدید تلگرام در صورتی قابل استفاده است که تلرام خود را به جدیدترین نسخه آن بروزرسانی نمایید. با تمام ویژگی های خوب این قابلیت می توان در نظر داشت با توجه به سوء استفاده های نابجا و غیرقانونی از امکان پیداکردن افراد نزدیک تلگرام، این امکان جدید می تواند دلیلی بر ادامه یافتن مسدودیت تلگرام در کشور دانست و با وجود آن دیگر امیدی به رفع مسدودیت تلگرام نداشته باشیم! ما در این آموزش سعی میکنیم شما را با این امکان آشنا کنیم و متذکر شویم که راه پیشرفت یک ملت، به رفتارهای افراد جامعه بستگی دارد و تنها درصورتی می توانیم از مسدودیت های اجباری در فضای مجازی و… در امان باشیم که افراد جامعه فرهنگ و سواد رسانه ای لازم را دارا باشند.

آموزش چگونگی یافتن افراد نزدیک تلگرام

۱. ابتدا تلگرام خود را به آخرین نسخه آن بروزرسانی نمایید. شما می توانید از فروشگاه پلی استور یا اپ استور و یا سایت اصلی تلگرام اقدام به آپدیت نرم افزار تلگرام خود نمایید.

۲. وارد تلگرام شده و به بخش مخاطبین بروید.

افراد نزدیک تلگرام
افراد نزدیک تلگرام

۳. در این بخش گزینه Add People nearby (افزودن افراد نزدیک) را بزنید.

افراد نزدیک تلگرام
افراد نزدیک تلگرام

۴. توجه کنید که اگر با پیغام People Nearby مواجه شدید باید موقعیت مکانی گوشی خود را روشن نمایید.

افراد نزدیک تلگرام
افراد نزدیک تلگرام

۵. حالا می توانید افراد و گروه های نزدیک خود را ببینید. در ضمن مسافت شما و فرد مورد نظر هم بر حسب متر قابل مشاهده می باشد.

افراد نزدیک تلگرام
افراد نزدیک تلگرام

توجه:

در این قسمت شما می توانید با کلیک بر روی گزینه Create Local Group اقدام به ایجاد یک گروه محلی تشکیل شده از افراد نزدیک خود کنید که در نوع خود بسیار جالب می باشد!

با این امکان تلگرام تنها افرادی را می توانید مشاهده نمایید که مانند شما اقدام به مراحل بالا و فعالسازی موقعیت مکانی خود کرده باشند.

 

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا