اموزش درخواست اطلاعات اکانت و افزایش امنیت در واتس اپ

اموزش درخواست اطلاعات اکانت و افزایش امنیت در واتس اپ به وسیله تایید هویت دو مرحله ای

در این مطلب سعی شده است که درخواست اطلاعات اکانت و امنیت در واتس اپ به صورت مرحله به مرحله و تصویری آموزش داده شود. در ادامه با ما همراه باشید.
همانند فیسبوک و توییتر، واتس اپ جدید هم به کاربرانش اجازه می‌دهد که در یک فایل ZIP  درخواست اطلاعات اکانت و تنظیمات آن را دریافت کنند. البته این فایل حاوی پیام‌ها نیست و شامل عکس پروفایل، نام گروه‌ها و دیگر موارد مشابه است. با این ترفند شما میتوانید برای درخواست اطلاعات اکانت خود از واتس اپ اقدام نمایید که این اطلاعات شامل موارد ذکر شده می باشد.

۱. برای درخواست اطلاعات اکانت واتس اپ باید در بخش Setting به قسمت Account بروید.

اموزش درخواست اطلاعات اکانت در واتس اپ

۲. به قسمت Request account info مراجعه کنید.

اموزش درخواست اطلاعات اکانت در واتس اپ

۳. در مرحله سوم برای درخواست اطلاعات اکانت بر روی گزینه request report ضربه بزنید. انجام این فرایند حدود دو تا سه روز به طول می‌انجامد و اگر در این مدت اکانت را پاک کنید، شماره یا گجت را تغییر دهید، این فرایند لغو می‌شود.

اموزش درخواست اطلاعات اکانت در واتس اپ

 

اموزش فعال کردن تایید هویت دو مرحله‌ای:

به‌صورت پیش‌فرض، برای استفاده از واتس اپ باید شماره موبایل خود را وارد کنید تا یک پین به گوشی شما فرستاده شود. اما اگر می‌خواهید امنیت اکانت خود را افزایش دهید، بهتر است تایید هویت دو مرحله‌ای را هم فعال کنید. با این کار یعنی فعال کردن تایید هویت دومرحله میتوانید از امنیت بالای اکانت خود در واتس اپ مطمین شوید.

فعال کردن تایید هویت دو مرحله‌ای جهت امنیت در واتس اپ

۱. ابتدا به قسمت Setting و Account وارد شوید.

امنیت در واتس اپ
امنیت در واتس اپ

۲. سپس برای فعال کردن تایید هویت دو مرحله‌ای وارد قسمت Twostep verification شوید.در این قسمت می‌توانید یک کد ۶ رقمی را انتخاب کنید و در هنگام استفاده از اکانت واتس اپ در گجت جدید، از شما خواسته می‌شود این کد موردنظر را وارد کنید. در ضمن باید آدرس ایمیل خود را هم تایپ کنید تا در مواقع فراموشی این کد، عدد موردنظر به ایمیل شما فرستاده شود.

امنیت در واتس اپ
فعال کردن تایید هویت دومرحله‌ای

 

امنیت در واتس اپ
فعال کردن تایید هویت دومرحله‌ای

 

امنیت در واتس اپ
امنیت در واتس اپ

 

مطالب پیشنهادی ما:

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا