اموزش رفع ریپورت در اینستاگرام و شناختن کسی که شما را بلاک کرده

اموزش رفع ریپورت در اینستاگرام با چند روش ساده و  متفاوت

اولین راهکار برای رفع ریپورت در اینستاگرام :

یکی از راه های رفع ریپورت در اینستاگرام تغییر ایمیل اکانت می‌باشد. به این منظور وارد پروفایل خود شوید و گزینه Edit your profile را انتخاب نمایید.

 

 

رفع ریپورت در اینستاگرام
رفع ریپورت در اینستاگرام

 

حال در قسمت Private information می‌توانید شماره تلفن و ایمیل خود را ویرایش کنید. بعد از تغییر ایمیل یا شماره تلفن، پیامی حاوی یک لینک ارسال می‌شود که باید بر روی آن کلیک کنید.سپس  طبق دستورات داده شده در لینک عمل میکنید و رفع ریپورت در اینستاگرام انجام  میشود.

رفع ریپورت در اینستاگرام
رفع ریپورت در اینستاگرام

 

دومین راهکار برای رفع ریپورت در اینستاگرام :

دومین راه برای رفع ریپورت در اینستاگرام این است که به صفحه پروفایل اینستاگرام خود مراجعه کنید. به بخش تنظیمات یا Options که با علامت چرخ دنده در گوشه ثبت راست در بالای صفحه قرار دارد وارد شوید و سپس به قسمت Help بروید.

رفع ریپورت در اینستاگرام
رفع ریپورت در اینستاگرام

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید گزینه Report a Problem را انتخاب نمایید.

رفع ریپورت در اینستاگرام
رفع ریپورت در اینستاگرم

 

در این قسمت شما می توانید مشکلات اینستاگرام خود که نیاز به پشتیبانی تیم فنی دارد اعلام کنید در این قسمت مسائل مختلفی را می توانید به اینستاگرام گزارش دهید.د و فرم مربوط به رفع بلاک را در اینستاگرام را پر کرده و دکمه ارسال را بزنید. در متن زیر می توانید نمونه ای از پیامی را که می توانید برای اینستاگرام ارسال کنید مشاهده کنید با این روش رفع ریپورت در اینستاگرام انجام میشود.
?Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a realperson. Would you please recheck my suspension

سومین راهکار برای رفع ریپورت در اینستاگرام :

زمانی که در اینستاگرام بلاک شوید هنگام ورود به صفحه پروفایل خود با پیام Action Blocked روبرو خواهید شد، زمانیکه در پروفایل خود این پیام را مشاهده کردید ، گزینه Tell Us را فشار دهید تا به اینستاگرام بگویید که در این موضوع اشتباه کرده است.
بعد از شماهده این پیام گزینه Tell Us را لمس کنید ، بعد از آن به احتمال زیاد اینستاگرام برای شما ایمیلی ارسال خواهد کرد و درخواست تکمیل اطلاعات را دارد و یا از شما درخواست می کند که عکس خود را ارسال کنید تا بررسی کند که شما ربات نیستید و یک آدم واقعی هستید. پس از بررسی عکس، اکانت اینستاگرام شم بعد از چند روز مجدا فعال می شود.

چگونه بفهمیم چه کاربری ما را ریپورت و بلاک کرده است؟

قبل از هرچیز باید متوجه شوید که چه کسی شما را بلاک کرده است، اما اینستاگرام اجازه نمی‌دهد شما به طور مستقیم چک کنید چه کسی شما را آنفالو و یا بلاک کرده است.
اگر دیگر نمی‌توانید پست‌های اکانت کاربری را مشاهده کنید، این احتمال وجود دارد که آن شخص شما را آنفالو و یا بلاک کرده باشد.
  یکی از ترفندهایی که می‌توانید بفهمید چه کسی شما را بلاک کرده است، سرچ اکانت آن کاربر می‌باشد. به این منظور اگر به کاربری شک دارید که شما را بلاک کرده باشد، باید در صفحه جستجوی اینستاگرام، نام اکانت آن کاربر را وارد کنید، در صورتی که اسم او برای شما نمایش داده نمی‌شود، احتمالاً آن کاربر شما را بلاک کرده است. اگر می‌توانید وارد صفحه اینستاگرام کاربر شوید اما وقتی او را فالو می‌کنید، جزء فالوورهای او نمی‌شوید و همچنان دکمه Follow را مشاهده می‌کنید، یعنی توسط او بلاک شده‌اید.
همچنین اگر دیگر اسم او جزء فالووینگ‌های شما نیست، بازهم می توان احتمال داد توسط آن کاربر آنفالو و یا بلاک شده‌اید.
نکته: با  اکانت جدید می‌توانید آن کاربر را فالو کنید ولی با اکانت فعلی خود نمی‌توانید، یعنی آن اکانت شما بلاک شده است.
اگر ریپورت شدن شما در اینستاگرام به خاطر فالوو کردن و لایک بیش از حد در یک بازه زمانی است می توانید از پنل افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت استفاده کنید. این ربات با سرعت قابل تنظیم از سوی کاربر و مطابق با سیاست های اینستاگرام به افزایش فلوور پیج اینستاگرام شما کمک خواهد کرد.
مطالب پیشنهادی
آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا