اپلیکیشن والپیپر محرم ۹۸ – بهترین نرم افزار پس زمینه برای اندروید

دانلود اپلیکیشن والپیپر محرم

در اینجا قصد داریم شما را با یکی از بهترین نرم افزارهای مذهبی اندروید آشنا کنیم. اپلیکیشن والپیپر محرم تولید شده توسط تیم برنامه نویسی وان دولوپر می باشد که در تابستان ۱۳۹۸ آماده سازی و تکمیل شده است. به گفته سازندگان این اپلیکیشن شما می توانید جدیدترین تصاویر مذهبی گلچین شده در بین هزاران پس زمینه را در این برنامه دریافت کرده و تنها با یک کلیک هر کدام از تصاویر را به عنوان پس زمینه گوشی خود تعیین کنید. رابط کاربری روان و کاربر پسند از جمله ویژگی های خوب این نرم افزار می باشد که باعث شده کاربران بدون دردسر بتوانند از آن استفاده کنند.

برای بسیاری از کاربران حجم نرم افزار بسیار مهم می باشد، از این رو این اپلیکیشن بسیار کم حجم طراحی شده و شما می توانید در صورت نیاز و درصورت دردسترس بودن تصاویر جدید، آنها را دریافت کرده و از آنها استفاده کنید. توجه کنید که حجم کنونی نرم افزار بخاطر وجود تعدادی تصویر پیشفرض در حافظه برنامه می باشد و تصاویر جدید نیز حجم زیادی را اشغال نخواهند کرد.

طبق بررسی های کافه آموزش از این نرم افزار و مقایسه با سایر اپلیکیشن های والپیپر، این برنامه از کمترین دسترسی ها به گوشی شما برخوردار است و امنیت گوشی شما به هیچ وجه به خطر نمی افتد.

تبلیغات در اپلیکیشن والپیپر محرم بسیار محدود می باشد و در ابتدا پس از ورود به نرم افزار یک تبلیغ از سرویس ادموب برای کاربر نمایش داده می شود که کاربر براحتی می تواند آن را رد کند. در نتیجه تبلیغات بکار رفته در این برنامه بسیار کم می باشد و به هیچ وجه کاربر را آزار نمی دهد.

شما می توانید اپلیکیشن والپیپر محرم را با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت مستقیم دانلود نمایید

 

مطالب پیشنهادی

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا