ایمن سازی کیف پول بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

ایمن سازی کیف پول بیت کوین امری بسیار ضروری و مهم می باشد و باید توجه بسیار ویژه به آن داشت چرا که سرمایه زندگی شما در این کیف پول ها نگهداری می شود پس باید از هر تلاشی برای ایمن سازی ان دریغ نکرد در این پس قصد داریم چند تا از بهترین راه حل های ایمن سازی کیف پول بیت کوین را معرفی نماییم.

همانند زندگی واقعی باید به دنبال ایمن سازی کیف پول بیت کوین نیز بود  بیت کوین و اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگر شما را قادر می سازد که ارزش ها را به راحتی انتقال دهید و بر سرمایه خود کنترل داشته باشید. این ویژگی های ممتاز بیت کوین نگرانی های بزرگی را هم به همراه می آورد همیشه به یاد داشته باشید که به دنبال اتخاذ تصمیم های مناسب جهت محافظت از پول خود باشید.

۱- اتخاذ کیف پول مناسب با توجه به نیاز شما

لطفا جهت اتخاذ کیف پول مناسب مقاله برترین کیف پول های بیت کوین را مطالعه نمایید.

۲- در مورد سرویس های آنلاین مراقب باشید

شما باید در مورد سرویس های انلاینی که پول شما را ذخیره می کنند محتاط  و هوشیار باشید. کم نبودند صرافی های انلاینی که مورد حمله هکر ها قرار گرفته اند و کاربران انها ضرر های هنگفتی کرده اند شما باید سرویس مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید و حتما از سیستم ورود دو مرحله ای (امنیت بالا) در ان استفاده کنید.

۳- استفاده از مقادیر کوچک برای کار های روزانه

یک کیف پول بیت کوین همانند کیف پولی است که پول نقد خود را در ان قرار می دهید. اگر شما چند میلیون تومان پول نقد را در کیف پول خود قرار نمی دهید پس به فکر این هم باشید که مقدار کمی بیت کوین یا اتریوم و … را در کامپیوتر یا موبایل خود برای استفاده روزانه قرار دهید تا از بخش اصلی سرمایه تان محافظت شود.

۴- پشتیبان گیری (بکاپ) از کیف پولتان

کیف پول بیت کوین خود را در جای امنی قرار دهید با اینکار شما می توانید از کیف پول خود در برابر خطاهای کامپیوتری و اشتباهات انسانی محافظت نمایید.

۵- رمزدار کردن کیف پول 

رمز دار کردن جهت ایمن سازی کیف پول بیت کوین از طریق رمز گذاشتن روی کامپیوتر و موبایل و کیف پول انجام میشود و امنیت کیف پول را افزایش می دهد.

۶- استفاده از کیف پول آفلاین برای ذخیره کردن

کیف پول افلاین درای بالاترین سطح امنیتی می باشد و توصیه می شود برای ذخیره بیت کوین ها و اتریوم ها و … خود از ان استفاده کنید برای ساخت یک کیف پول کاغذی (افلاین) روی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ساخت کیف پول کاغذی بیت کوین (Paper Bitcoin Wallet)

 

۷- آپدیت کردن نرم افزار

استفاده از بروز ترین نسخه نرم افزار بیت کوین به شما احازه می دهد تا به اخرین سطح های امنیت و پایداری برسید.

۸- در مورد وصیت نامه تان فکر کنید

تمام بیت کوین های شما ممکن است برای همیشه گم شود اگر کسی از جای کیف پول و اطلاعات با خبر نباشد و شما روزی نباشید هیچ چیز برای خانواده و وارثان شما نمی ماند پس بهتر است برای این موضوع هم زمان بگذارید و فکر کنید.

 

کسب درآمد از بیت کوین و بدست آوردن بیت کوین رایگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا