اینترنت رایگان همه اپراتور ها + مسابقه ها و طرح های شگفت انگیز

اینترنت رایگان همه اپراتور ها + مسابقه ها و طرح های شگفت انگیز

در این پست به دنبال معرفی و ارائه راهکار هایی هستیم که با استفاده از آنها میتوانیم اینترنت رایگان بدست بیاوریم، بنابراین در ادامه شما را با راهکار ها و روش هایی که سه اپراتور ایرانسل و همراه اول و رایتل در اختیار عموم مردم قرار داده اند آشنا میکنیم و چگونگی استفاده از آین روش ها را به شما آموزش میدهیم.

اینترنت رایگان

اینترنت‌رایگان ایرانسل :

استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من:

با اولین ورود به این اپلیکیشن ۱ گیگ اینترنت یک ماهه به شما تعلق خواهد گرفت.

ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت:

تمامی مشترکان نسل ۴ ثابت ایرانسل می‌توانند با ویرایش اطلاعات نظیر پست الکترونی خود را در صفحه‌ی اطلاعات مشترکان به روز رسانی کنند و یه بسته‌ی ۵ گیگا بایتی اینترنت رایگان هفتگی دریافت کنند.

شارژ خودکار :

با استفاده از این سرویس می‌توانید قبض سیم کارت ثابت خود را بپردازید و یا برای سیمکارت‌های اعتباری خود به صورت خودکار شارژ تهیه کنید. همچنین به عنوان هدیه یک گیگ اینترنت‌ رایگان دریافت کنید.

همچنین با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره‌ی ۳۱۲۱ و دعوت دوستانتان به فعال سازی این سرویس می‌توانید به ازای هر دو نفر از دوستانتان یک گیگ اینترنت‌رایگان را دریافت کنید.

حذف صورتحساب کاغذی :

با استفاده از این ترفند علاوه به کمک به حفظ محیط زیست می‌توانید یک گیگ اینترنت‌رایگان هفتگی از دو صبح تا ده شب داشته باشید.

معرفی اپلیکیشن لنز به دوستان خود :

با ارسال شماره تلفن دوستانتان که هنوز از لنز استفاده نمی‌کنند به شماره ۳۱۱۳ و نصب اپلیکیشن لنز توسط دوست شما هردوی شما می توانید از یک گیگ اینترنت‌رایگان استفاده کنید

تبدیل سیمکارت ۴G به نسل یوسیم:

اگر شما جز مشترکینی هستید که از فناوری ۴G استفاده می‌کنید  می‌توان با تغییر آن به فناوری یوسیم  ۱۴ گیگ اینترنت همراه چهارده روزه بهره‌مند شوید.

روشن کردن سیمکارت ایرانسلی:

اگر بیش از یک‌ماه از خاموش بودن سیمکارت ایرانسلی شما می‌گذرد می‌توانید با روشن کردن آن یک گیگا بایت اینترنت‌ همراه به اعتبار روزانه داشته باشید.

اینترنت رایگان همراه اول:

نصب اپلیکیشن همراه من:

با نصب این اپلیکیشن یگ گیگابایت اینترنت‌ همراه رایگان به شما تعلق می‌گیرد.

اینترنت نامحدود از ساعت سه تا هفت بامداد :

این بسته حمایتی تنها برای مشترکینی که حجم بسته روزانه‌ی آنها ۱۰ گیگا بایت یا بیشتر می‌باشد قابل فعال سازی است.

طرح دوشنبه سوری همراه اول:

این طرح که در آخرین دوشنبه‌ی هر ماه اجرا می‌شود با وارد کردن کد #۱*۵۴*۱۰۰* به صورت تصادفی بین ۱۰۰ مگ تا ۱۰۰ گیگ به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

یوسیم رویایی:

با تبدیل سیمکارت دائمی و اعتباری خود به یوسیم امکان برنده شدن در طرح یوسیم رویایی و بهره‌مند شدن از یکسال اینترنت‌ رایگان و نامحدود را داشتنه باشید.

طرح‌های رایگان اپراتور رایتل:

۲ گیگ اینترنت رایگان ماهانه

طرح مشترکین تامین اجتماعی

فعال سازی مجدد سیمکارت رایتل

بسته‌های مناسبتی

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا