بازی حدس کلمه – دانلود بازی با کلمات ویکی (مشابه بازی باقلوا)

معرفی و دانلود بازی حدس کلمه ویکی

در سال های اخیر بازی های کلماتی گوناگونی منتشر شده اند که هر کدام به نوعی زیبایی و جذابیت مخصوص به خود را دارا می باشند. ممکن است شما هم بازی های کلماتی متفاوتی را دیده باشید که با توجه به صلیغه کاربران و ایده های بکار گرفته شده، سبک خاصی را دارند. در اینجا بازی حدس کلمه ویکی را برای شما آماده کرده ایم.

می توان گفت شیوه و سبک بازی حدس کلمه ویکی مشابه بازی باقلوا می باشد. سبک بازی ویکی مرحله ای، امتیازی می باشد به گونه ای که کاربر در این بازی با مراحل متفاوتی رو برو می شود که هر کدام از این مرحله ها چالش و تجربه متفاوتی برای کاربر ایجاد میکند. شما می توانید به هنگام بازی در صورتی که نیاز به راهنمایی داشته باشید، از امکانات راهنمایی آن استفاده کنید و در ازای از دست دادن تعدادی سکه، می توانید بسته به نیاز، موضوع یا یک حرف از کلمات پنهان شده را کشف کنید.

سبک بازی جذاب و زیبای ویکی

با وارد شدن به صفحه نخست بازی و فشردن دکمه شروع بازی، می توانید وارد نقشه بازی شوید. در این نقشه مراحل و بخش های مختلف بازی گنجانده شده اند، که در هر کدام از این مراحل وظیفه شما پیداکردن کلمات پنهان شده می باشد. در واقع در این بازی شما باید هزاران کلمه جدید را کشف کنید و توانایی های خود را در ساخت واژه های متفاوت بسنجید. در نقشه بازی شما بایستی با لمس کردن منطقه اول و انتخاب مراحل موجود در آن، تمام مراحل آن را با موفقیت پشت سر بگذارید تا منطقه های بعدی برای شما باز شوند. در نقشه بازی ویکی، هشت منطقه وجود دارد و هر منطقه دارای چهل مرحله می باشد. به این ترتیب در حال حاضر ۳۲۰ مرحله برای بازی وجود دارد. به گفته سازندگان بازی ویکی، بزودی مراحل وسیع تر و جذاب تری به آن اضافه خواهد شد. نحوه پیدا کردن کلمات به این شکل است که پس از وارد شدن به محیط بازی بایستی با لمس کردن و کشیدن انگشت بر روی حروف، کلمه های مورد نظر را یکی یکی پیدا کنید.

در بازی ویکی مانند بسیاری از بازی های کلماتی، در صورتی که به راهنمایی نیاز داشته باشید، می توانید با انتخاب دکمه های موجود، موضوع یا حرف های کلمات را پیدا کنید، اما توجه داشته باشید که راهنمایی گرفتن از شما سکه کم می کند و در صورتی می توانید از دکمه های راهنمایی استفاده کنید که سکه ی کافی در حسابتان وجود داشته باشد. در صورتی که سکه های شما تمام بشود شما بایستی سکه خریداری نمایید، اما نگران پول هایتان نباشید، سازندگان ویکی برای کسانی که نمی خواهند پول خرج کنند امکان کسب سکه با مشاهده تبلیغات ویدیویی قرار داده اند و شما می توانید با مشاهده یک ویدیوی کوتاه، تعدادی سکه بدست آورید.

بازی حدس کلمه
بازی حدس کلمه

ویژگی های بازی با کلمات ویکی

بازی حدس کلمه ویکی دارای محیطی بسیار زیبا و گرافیکی می باشد. کاراکتر بکار گرفته شده در این بازی بر گرفته شده از کارتون زیبای واکینگ ها می باشد. اما با وجود اینکه این بازی از گرافیک بسیار قوی برخوردار است، حجم آن بسیار کم و مناسب می باشد تا جایی که توسعه دهندگان بازی با کلمات ویکی مدعی شده اند که بازی آنها در بین بازی های کلماتی جزو کم حجم ترین ها می باشد. بازی حدس کلمه ویکی به شما کمک می کند تا بتوانید ذهن خود را محک بزنید و با ساختن واژه ها و کلمه های متفاوت، دایره واژگان خود را بالا برده و تمرکز ذهن خود را بر روی کلمات بیشتر کنید.

برای دریافت بازی حدس کلمه ویکی بر روی دریافت از بازار کلیک کنید:

 

مطالب پیشنهادی ما:

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا