تبلیغات آیرون سورس – کسب درآمد دلاری با ironSource

سرویس ironSource چیست؟

سرویس آیرون سورس با نام لاتین ironSource در زمینه تبلیغات درون برنامه ای و محتوایی فعالیت می کند. اگر شما توسعه دهنده اندروید هستید می توانید از سرویس آیرون سورس در نرم افزارها و بازی های خود استفاده کنید و از طریق بهره بردن از تبلیغات متنوع آن به کسب درآمد بپردازید. این سرویس همانند بسیاری از سرویس های دیگر خارجی درآمد شما را به صورت ارزی (دلار یا یورو) پرداخت می کند. در صورتی که شما تبلیغات این شرکت را بدرستی و مفید در برنامه خود اجرا کنید می توانید درآمد نرم افزار خود را چند برابر کنید. در ادامه با کافه آموزش همراه باشید.

شرکت  ironSource مدعی است که بسیاری از بازی سازهای بزرگ به این شرکت اعتماد دارند و تبلیغات آنها را در برنامه ها و بازی های خود پیاده سازی کرده اند. توضیحاتی که این شرکت در مورد فعالیت خود میدهد به شرح زیر می باشد:

آیرون سورس محلی برای کسب درآمد بالا:

آیرون سورس یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغاتی در صنعت برنامه نویسی می باشد که با بهره گیری از واحد های تبلیغی هدفمند، سعی دارد تا تبلیغات مفید و پردارمد را رونق بدهد.

نوآوری خلاق در تبلیغات:

ironSource از یک استودیوی خلاق اختصاصی با طراحی های علمی بهره می‌برد. با نو آوری های بروز سعی می شود که کاربران بازی ها و نرم افزارها لذت بیشتری ببرند.

آمار، تجزیه و تحلیل:

آمار و آنالیزهایی که آیرون سورس در اختیار توسعه دهنگان قرار می دهد می تواند بسیار موثر باشند. رفتارهای کاربران را با سیستم های قدرتمند آنالیز تجزیه و تحلیل کنید.

قطعا برنامه نویسان اندروید با سرویس های داخلی و خارجی تبلیغاتی زیادی روبرو هستند. سیستم های تبلیغاتی داخلی با روندی که در سال های اخیر داشته اند متاسفانه نتوانسته اند رضایت کاربران را به خود جلب کنند و بسیاری از کاربران بدنبال کسب درآمد از طریق سرویس های خارج از کشور هستند. سرویس آیرون سورس که در اینجا معرفی کردیم می تواند رقیب بزرگی برای سرویس های داخلی باشد و حتی می تواند با سرویس ادموب رقابت کند.

ironSource هم مثل ادموب ما را تحریم کرده؟

همان طور که میدانید به دلیل تحریم ها، ما نمی توانیم از سرویس ادموب به صورت مستقیم استفاده کنیم و تنها می توانیم با واسطه گری افراد خارج از کشور به این سرویس دسترسی داشته باشیم. در سیستم آیرون سورس شما می توانید در داخل ایران برای خود اکانت جدید بسازید ولی مشکل آنجایی است که درآمد ارزی شما باید به حساب شما واریز بشود و بدلیل تحریم ها چنین چیزی در داخل ایران امکان ندارد و برای واریزی درآمد شما حتما باید یک واسطه در بیرون از ایران وجود داشته باشد تا درآمد شما را برای شما به صورت ارزی یا ریالی واریز کند!

خارج از ایران کسی رو ندارم!

اگر شما نیز جزو آن دسته از برنامه نویسان هستید که خارج از ایران فرد مورد اعتمادی ندارید بزودی خبرهای خوبی برای شما خواهیم داشت تا بتوانید با افرادی خارج از ایران همکاری داشته و به صورت شراکتی درآمد دلاری داشته باشید.

پیاده سازی ironSource

مستندات و SDK منتشر شده توسط وبسایت آیرون سورس برای جاوا و Unity می باشد. اخیرا هم با تلاش توسعه دهندگان بیسیک، کتابخانه آیرون سورس برای B4A نیز آماده شده که درآینده منتشر خواهد شد. در صورتی که توسعه دهنده اندروید با نرم افزار بیسیک فور اندروید هستید هیچ جای نگرانی نیست و بزودی فایل کتابخانه و سورس نمونه بیسیک نیز منتشر خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا