تست قابلیت استوری متنی در اینستاگرام

توجه! اینستاگرام در حال تست استوری متنی می باشد

براساس شواهد بدست آمده اینستاگرام به تازگی قابلیتی را برای کاربران اروپایی بصورت موقت قرار داده است که بجای عکس و ویدئو بتوانند یک متن در استوری بنویسند یا بصورت ساده تر یعنی این که یک استوری متنی را منتشر کنند. اگر چه قابلیت استوری برای اولین بار در دسامبر سال گذشته برای کاربران ژاپنی قابل دسترس شد ولی این بار کاربران اروپایی برای تست این قابلیت جدید انتخاب شده اند.

این ویژگی مانند سایر امکانات استوری از قابلیت های لایو و بومرنگ و… بهرهمند می باشد. شما می توانید پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود متن خود را در استوری نوشته و از امکانات مختلف در نظر گرفته شده مانند تغییر رنگ و فونت و پس زمینه ی متن بهره مند خواهید شد.

قابلیت دیگر که اینستاگرام بصورت محدود برای کاربران ایجاد کرده است توانایی اشتراک گذاشتن استوری های متنی می باشد که فبل از این بسیاری از کسانی که دوست دار این شبکه اجتماعی میباشند چشم انتظار این توانایی بودند امیدواریم که صاحبان این شبکه اجتماعی محبوب که روز به روز در حال پیشرفت کردن و جذب کاربران بیشتری می باشد این توانایی به صورت رسمی و گسترده تر در دسترس این کاربران مشتاق به اینستاگرام قرار بگیرد.

شما می توانید لیست کسانی که استوری شمارا مشاهده کرده اند ببینید

دقیقا شبیه اسنپ چت شما به راحتی میتوانید لیست دوستان واقعی خود را ببینید! چون کسانی که استوری شمارا می بینند خودشان به دنبال صفحه شما آمده اند و دوست داشتند مطلب جدید شمارا ببینند.

برای این کار کافیست که به استوری خود مراجعه کرده و بروی عدد پایین آن که نشان دهنده ی تعداد بازدید کننده از استوری شما هستند کلیک کنید. لیستی شامل عزیزان شما که استوری شما را مشاهده کرده اند را می بینید و همچنین در همین قسمت قادر به اشتراک گذاری یا دانلود یا حذف استوری خود می باشید.

اگه دوست دارید که چندتا حساب کاربری رو همزمان با ی اینستاگرام مدیریت کنید حتما به این صفحه مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا