تغییر فونت اینستاگرام به شکل های زیبا در بخش های مختلف

آموزش تغییر فونت اینستاگرام

اگر می خواهید نوشته های شما در پست ها و کامنت های اینستاگرام جذاب تر باشند می توانید فونت نوشته های اینستاگرام را به صورت دلخواه تغییر دهید. با آموزش تغییر فونت اینستاگرام در کافه آموزش همراه باشید.

اخیرا در استوری اینستاگرام چند فونت قرار داده شده است و شما می توانید از بین آنها فونت استوری خود را تغییر دهید ولی این فونت ها تنوع زیادی ندارند و ممکن است شما بخواهید از فونت های بهتری استفاده کنید. در حال حاضر قابلیت تغییر فونت اینستاگرام تنها در استوری آن وجود دارد که آن هم محدودیت هایی از نظر تنوع فونت دارد. اگر شما بخواهید فونت بخش بیو و یا کپشن ها و کامنت ها را تغییر دهید، قابلیت خاصی وجود ندارد، اما با استفاده از ترفندی که ما به شما آموزش می دهیم می توانید فونت های مختلفی را در بخش های مختلف اینستاگرام قرار دهید.

آموزش تغییر دادن فونت اینستاگرام

در اینستاگرام تعدادی فونت پشتیبانی می شوند که وبسایت اینستاگرام فونت به آدرس igfonts.io از آنها پشتیبانی می کند. ابتدا به این سایت مراجعه کنید. تعداد فونت های موجود در این سایت و تنوع آنها باعث شده تا بسیاری از کاربران اینستاگرام از این وبسایت استفاده کنند.

تغییر فونت اینستاگرام
تغییر فونت اینستاگرام

در تصویر بالا مشاهده می کنید که ما متن cafe-learn.com را در قسمت اول تایپ کرده ایم و در قسمت زیر آن متن ما با فونت های مختلفی دیده می شود. شما می توانید یکی از این فونت ها را کپی کرده و در اینستاگرام استفاده کنید. تنوع فونت های این سایت بسیار زیاد است و شما می توانید فونت های بیشتری را مشاهده کنید که در تصویر بالا نیامده اند.این فونت ها را می توانید در پست ها، استوری ها و بیو اینستاگرام قرار بدهید.

برای بارگذاری بیشتر فونت ها گزینه Load more fonts را بزنید تا تعداد بیشتری فونت بارگذاری شود. با زدن دکمه Design Your Own Font می توانید فونت دلخواه خود را با این سایت طراحی کنید و از آن در اینستاگرام استفاده کنید. توجه کنید فونتی که در اینجا طراحی می کنید محدودیت هایی دارد تا اینستاگرام بتواند از آن پشتیبانی کند.

 

مطالب پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام‌من میخوام فونت هایی ک دانلود کردم رو توی برنامه ی ورد گوشی اضافه کنم میتونید راهنمایی کنید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا