تلگرام بدون فیلتر – بررسی چگونگی رفع فیلتر تلگرام

تلگرام های فارسی غیررسمی و بررسی چگونگی رفع فیلتر تلگرام

برای نصب آخرین نسخه تلگرام سریع و ضد فیلتر، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید:

این روزها که پیامرسان تلگرام محدود شده و کاربران آن بدنبال هر راهی برای برقراری ارتباط با آن هستند، بازار تلگرام های فارسی غیررسمی نیز بشدت شلوغ شده و تلگرام های غیررسمی زیادی با عنوان های متفاوت مانند رفع فیلتر تلگرام سعی در جلب رضایت کاربران تلگرامی دارند و با روش های مختلف تبلیغاتی سعی بر این دارند تا کاربران را به طرف خود جذب کنند.

حال این سوال برای کاربران این شبکه ی اجتماعی پیش آمده که آیا تلگرام های فارسی غیر رسمی می توانند بدون محدودیت و کاملا آزاد و بدون نیاز به فیل-تر-شکن کار کنند؟

شرکت تلگرام از نسخه ۴٫۱ به بعد امکانی در پیامرسان تلگرام قرار داد که با استفاده از آن و از طریق اتصال پراکسی داخلی خود تلگرام بتوان به سرورهای این پیامرسان متصل شد و به همین ترتیب از قابلیت های مختلف پراکسی استفاده کرد. یکی از قابلیت های پراکسی دور زدن فیل-ترینگ می باشد که در صورت وجود پراکسی قدرتمند، می توان بسیار راحت به سرورهای تلگرام متصل شده و با دیگران ارتباط برقرار کرد.

حالا تلگرام های غیررسمی با استفاده کردن از این امکان خود تلگرام، و تنها با توسعه ی بخشی از آن و قرار دادن پراکسی های مختلف توانسته اند بین کاربران بازار گرمی کنند و آمار نصب خود را بالا ببرند! در صورتی که کاربران باید بدانند که این امکان دور زدن فیل-ترینگ در خود نسخه رسمی تلگرام نیز گنجانده شده و فقط توسعه دهندگان تلگرام های غیررسمی، چند پراکسی داخل آن تعبیه کرده اند تا کاربران از آنها استفاده کنند. اما با بالا رفتن تعداد درخواست ها از طریق پراکسی های قرار داده شده، به مرور سرعت تلگرام های غیررسمی نیز پایین می آید و درنهایت اتصال با سرور دچار مشکل میشود.

تلگرام بدون فیلتر

پیشنهاد ما برای داشتن تلگرام بدون فیلتر

بجای استفاده کردن از تلگرام های غیررسمی که با وعده های دروغ همچون رفع فیلتر تلگرام سعی دارند کاربران را جذب کنند می توانید از سایر نسخه های تلگرام های غیررسمی امن استفاده کنید و برای اتصال به سرور از پروکسی های امن استفاده کنید. در بین تمام تلگرام های فارسی و غیررسمی می توان تعدادی تلگرام را نام برد که از امنیت بالایی برخوردارند، تلگرام های امن را می توانید از فروشگاه های نرم افزار مانند کافه بازار یا گوگل پلی و اپ استور دریافت نمایید و یا برای دریافت تلگرام پیشرفته و امن انتظار به صفحه دانلود تلگرام فارسی پیشرفته مراجعه نماییید. برخی از تلگرام های غیررسمی که در شبکه های اجتماعی دست بدست میشود ممکن است حاوی بد افزارها و ویروس های مختلفی باشد که بعضا ممکن است به اطلاعات مهم کاربران دسترسی داشته باشند، پیشنهاد میشود به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی و با وعده هایی مانند “تلگرام بدون فیلتر” و… فریب نخورید و این تلگرام ها را نصب نکنید!

شما کافیست با کلیک بر روی دانلود تلگرام فارسی پیشرفته تلگرام فارسی و امن انتظار را نصب کنید و با مراجعه به صفحه آموزش رفع فیلتر تلگرام شیوه وصل شدن به سرورهای تلگرام را فرا بگیرید.

مطالب پیشنهادی ما:

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا