تلگرام غیر رسمی و ویژگی های آنها

تلگرام غیر رسمی و ویژگی های آنها

در جامعه ی امروز ما تلگرام در میان کاربران فضای مجازی بسیار جایگاه بالایی دارد و روز به روز در حال پیشرفت است، در این میان انواع تلگرام غیر رسمی نیز به بازار آمده و طرفداران زیادی دارد.

حال به توضیح ویژگی هر یک از آنها می‌پردازیم:

تلگرام رسمی:

تلگرام رسمی تلگرامی است که در میان اکثر مردم جهان رایج است و سایت رسمی تلگرام آن را منتشر میکند و دارای مجیط ساده ای است و زبان اصلی آن انگلیسی است و زبان فارسی ندارد. تنظیمات محدودی دارد و محیط کاربری آن را نمیتوان زیاد تغییر داد.

تلگرام غیر رسمی:

تلگرام سورسی باز دارد و به راحتی میتوان سورس آن را بدست آورد.

سورسی باز دارد یعنی چه: یعنی میتوان سورس ان را بدست آورد و تغییر داد، برنامه نویس های اندروید این کار را انجام میدهند و تلگرام غیر رسمی را میسازند.

تلگرام غیر رسمی نسخه‌ی تغییر داده شده‌ی تلگرام رسمی است به همین خاطر است که ویژگی هایی بهتر از تلگرام رسمی دارد.

تلگرام غیر رسمی دارای ویژگی های زیادی است مثلا در تلگرام فارسی پیشرفته امکان ساخت عکس نوشته وجود دارد یا اسم پروفایل ساز، این امکانات را برنامه نویس ما به این نسخه تلگرام اضافه کرده است.

همچنین تلگرام غیر رسمی از زبان فارسی پشتیبانی میکند و منوی آن فارسی است و میتوان قالب و پوسته ی آن را تغییر داد و محیط کاربری آن را با میل و رضایت خود تنظیم کرد. در مجموع در  تلگرام  غیر رسمی کاربر آزادی عمل بیشتری دارد.

مشکل اصلی کاربران تلگرام غیر رسمی این است که بدون اجازه جوین در کانال هایی می‌شوند که این کار خیلی آزار دهنده است. اگثر این کاربران به این دلیل تلگرام غیر رسمی خود را حذف می‌کنند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از تلگرام فارسی پیشرفته است، این تلگرام دارای ویژگی های خاصی است بعلاوه این که تبلیغات مضر و آزار دهنده نیز ندارد و هیچگاه شما را بدون اجازه در داخل هیچ کانالی عضو نمی‌کند.

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا