حالت روح در Telegram X + آموزش استفاده از آن

حالت روح در Telegram X + آموزش استفاده از آن

در نرم افزار پیامرسان غیر رسمی موبوگران حالت روح وجود داشت که با اخطار خود شرکت تلگرام حذف شد، حالت روح در Telegram X همانند حالت روح موبوگرام است که در آن با مشاهده ی پیام تیک دوم زده نمیشود.

منظور از حالت روح چیست؟

حالت روح به حالتی گفته میشود که در آن با مشاهده ی پیام تیک دوم زده نمیشود. همان طور که میدانید وقتی شخصی در داخل پیامرسان تلگرام برای شما پیامی میفرستد پیام یک تیک میخورد و به محض باز کردن پیام توسط شما تیک دوم زده میشود و طرفی که پیام را ارسال کرده متوجه خواندن پیام توسط شما میشود.

منظور از حالت روح در Telegram X؟

منظور این است که در تلگرام ایکس پیام هارا بخوانیم بدون اینکه تیک دوم زده شود و شخصی که پیام را ارسال کرده از خواندن پیامها آگاه شود، در تلگرام ایکس این ویژگی وجود دارد که به آن خواندن پیامها بدون زدن تیک دوم گفته میشود.

در ادامه ما به شما آموزش میدهیم که چگونه پیام هارا بخوانید بدون اینکه تیک دوم زده شود یا به عبارت دیگر استفاده از حالت روح در Telegram X

آموزش استفاده از حالت روح در Telegram X

۱- ابتدا رو نام کسی که به شما پیامداده دست خود را نگه دارید

حالت روح در Telegram X

۲- دست خود را نگه دارید تا پنجره ی مقابل ظاهر شود

حالت روح در Telegram X

در این پنجره شما میتوانید پیام هایی را که برای شما ارسال شده است را مطالعه کنید بدون آنکه تیک دوم زده شود و طرف مقابل آگاه شود. پس از خواندن پیام ها دست خود را بردارید تا پنجره بسته شود.

این ویژگی یکی از ویژگی های بسیار خوب تلگرام ایکس نسبت به تلگرام معمولی است که ما آن را حالت روح در Telegram X نامیدیم که به خواندن پیام ها بدون زدن تیک دوم نیز معروف است.

پیشنهاد ما به شما این است که از ستاره گرام که یک  تلگرام فارسی پیشرفته است استفاده کنید که علاوه بر زبان فارسی دارای ویژگی هایی زیادی نیز است مثل: جارو برقی تلگرام، منشی تلگرام، قالب های زیبا، تنظیمات پیشرفته، قابلیت تغییر صداو سرعت بالا و …


پیشنهاد ویژه:

اگر می خواهید کانال تلگرام خود را گسترده کنید و کسب و کارتان را رونق بدهید مطلب خرید ممبر واقعی را مطالعه کنید.

اگر تلگرام شما هم مسدود شده است، تلگرام زیر را نصب کنید:

 

مطالب پیشنهادی ما به شما:

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام .تلگرام ایکس رو نصب کردم ولی اون مطلبی ک در مورد حالت روح در تلگرام ایکس ذکر شده ،اجرا نمیشه !!!
    ؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا