حذف تاریخچه گوگل کروم اندروید و پاک کردن سرچ های قبلی

آموزش حذف تاریخچه گوگل کروم در اندروید

در اکثر مرورگر های اینترنت قابلیتی وجود دارد که با استفاده از آن می توان به تمام جست و جو های قبلی دسترسی پیدا کرد و سایت ها و صفحاتی که قبلا به آن ها مراجعه کرده ایم را می توانیم دوباره بررسی کنیم. مرورگر گوگل کروم به عنوان یکی از پرمخاطب ترین مرورگر ها نیز از این قابلیت برخوردار می باشد و تاریخچه جست و جو های قبلی براحتی قابل مشاهده می باشند. با وجود تمام کاربرد های تاریخچه سرچ،این قابلیت بعضی اوقات باعث دردسر ما می شود. در نظر بگیرید که گوشی خود را برای مدتی می خواهید در اختیار شخص دیگری قرار دهید، در این صورت تمام جست و جو های شما در مرورگر قابل مشاهده می باشند و حریم خصوصی شما نقض میشود و سرچ های قبلی شما در اختیار دیگران قرار داده می شود. در این مطلب حذف تاریخچه گوگل کروم در اندروید را آموزش میدهیم، با ما همراه باشید.

مراحل حذف تاریخچه گوگل کروم اندروید

۱- ابتدا وارد مرورگر گوگل کروم در گوشی اندرویدی خود شوید. هنگام جست و جو در گوگل مشاهده می کنید که سرچ های قبلی شما نمایان می شوند.

۲- بر روی دکمه نشان داده شده در تصویر کلیک کنید.

حذف تاریخچه گوگل
حذف تاریخچه گوگل

 

۳- گزینه settings را بزنید تا وارد تنظیمات مرورگر گوگل کروم شوید.

حذف تاریخچه گوگل
حذف تاریخچه گوگل

 

۴- گزینه Privacy را بزنید.

حذف تاریخچه گوگل

۵- مطابق تصویر گزینه Clear browsing data را بزنید.

 حذف تاریخچه گوگل
حذف تاریخچه گوگل

۶- در قسمت Time range می توانید مدت زمان حذف شدن تاریخچه را تعیین کنید. اگر Last hour را انتخاب کنید، تمام تارخچه مربوط به یک ساعت گذشته آماده حذف شدن می شوند. و اگر تمایل دارید که تمام تاریخچه برا همه زمان های قبل را پاک کنید، گزینه All time را انتخاب کنید. برای حذف تاریخچه گوگل کروم اندروید روی گزینه Clear data کلیک کنید.

 حذف تاریخچه گوگل

حذف تاریخچه گوگل

 

پیشنهادات ویژه ما:

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا