دانلود بازی جرات حقیقت برای اندروید همراه با آموزش و سوالات مناسب

بازی جرات حقیقت

امروز در کافه آموزش قصد داریم یکی از بازی های جذاب و دورهمی را برای شما معرفی کنیم. بازی جرات حقیقت به انگلیسی (Truth or dare?‎) یک بازی دورهمی یا خانوادگی است که حداقل به ۳ نفر نیاز دارد. (البته با دو نفر هم می شود این بازی را انجام داد ولی جذابیت خود را از دست میدهد). این بازی پیشینه تاریخی زیادی دارد و برخی معتقدند که یونانیان باستان نیز این بازی را انجام داده اند. بازی جرات یا حقیقت به گونه ای است که در هر دور طبق شانس (معمولا با چرخاندن یک بطری در بین بازیکنان فرد مورد نظر مشخص میشود)  باید به یک نفر یک در خواست داده شود، حالا ممکن است درخواست به صورت یک سوال (حقیقت) یا به صورت یک عمل (جرات) باشد. در واقع نوع درخواست به وسیله بازیکن انتخاب می‌شود و سایر بازیکنان باید از بازیکن مورد نظر یک جرات یا یک حقیقت درخواست کنند! در این بازی تمام نفرات موظفند که به هنگام پرسش سوال کاملا راستگو باشند و این به جذابیت این بازی افزوده است. ممکن است به هنگام انجام این بازی سوالات و جرات های خاصی به ذهن بازیکنان نرسد، این بازی اندرویدی کمک زیادی به شما خواهد کرد، در بازی جرات حقیقت برای اندروید سعی شده جرات ها و حقیقت های جذابی قرار داده شود و به صورت کاملا تصادفی انتخاب شوند. در ادامه با کافه آموزش همراه باشید.

 

روش بازی جرات یا حقیقت برای اندروید

۱- ابتدا بازی را از کافه بازار دانلود و نصب کنید. پس از ورود به بازی لازم است که  تعداد نفرات را انتخاب کنید.

۲- حالا نیاز است که سطح بازی را مشخص کنید. سطح بازی میزان سختی و آسان بودن سوالات را مشخص میکند. سپس باید شکل بطری که شانسی چرخش میکند را تعیین کنید.

۳- حالا روی دکمه شروع کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید و تعداد نفرات و اسم بازیکنان رو دقیقا مشخص کنید و روی شروع بازی بزنید.

۴- در صفحه بازی روی بچرخون کلیک کنید تا بطری بین افراد شروع به چرخش کند، بطری مقابل هرکس قرار گرفت باید انتخاب کند که جرات یا حقیقت؟ هر کدام را که انتخاب کند یک درخواست به صورت کاملا شانسی از او پرسیده می شود و موظف است به آن عمل کند.

 

دانلود بازی جرات یا حقیقت برای اندروید

دانلود از بازار

مطالب پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا