دانلود برنامه واتساپ 2020 برای اندروید و ios (جدیدترین نسخه Whatsapp)

دانلود وضعیت واتساپ

برنامه واتساپ 2020 (آخرین نسخه)

برنامه واتساپ 2020: واتساپ که یکی از پیامرسان های اجتماعی عصر حاضر است. این برنامه در بین پیام رسان های شناخته شده کم هزینه ترین پیام رسان موجود در بازار است.و اگر اینترنت شما (4G/3G/2G/EDGE یا Wi-Fi ) باشد از تمامی آنها پشتیبانی می‌کند. اگر هنوز با پیامک کار می‌کنید میتوانید به واتساپ مهاجرت کنید تا هم بتوانید ویدیو و عکس و هم پیام هایتان را به راحتی و به سرعت و با کم ترین هزینه ارسال کنید.

شما همچنین می‌توانید هم از برنامه واتساپ 2020 استفاده کنید و هم از برنامه های مشابه و توسعه یافته آن مانند واتساب جی بی 2020  بهره ببرید تا همزمان از داشتن چند اکانت واتساپ بهره مند شوید.

برنامه واتساپ 2020

برنامه واتساپ 2020

چرا برنامه واتساپ 2020 را نصب کنیم؟

. بدون هزینه بودن واتساپ: این برنامه با هر نوع اینترنتی(4G/3G/2G/EDGE یا Wi-Fi) قادر به بر قراری ارتباط است. از این رو برای شما هزینه ی زیادی در برر نخواهدد داشت.

چندرسانه ای بودن واتساپ: عکس، ویدیو، پیام صوتی،سند و… دریافت و یا ارسال کنید.

. تماس رایگان:به وسیله ی واتساپ با دوستان و خانواد خود تماس رایگان برقرار کنید.(توجه: ممکن است متحمل هزینه داده یا اینترنت همراه شوید. برای جزییات با سرویس‌دهنده خود تماس بگیرید. همچنین نمی‌توانید از طریق واتساپ با ۹۱۱ و سایر شماره‌های اضطراری تماس بگیرید.)

. گفت و گوی گروهی: در این برنامه شما میتوانید با دوستان و مخاطبان خود به صورت گروهی و چند نفره صحبت کنید.

. واتساپ وب: شما همچنین میتوانید از مرورگر کامپیوتر و یا تلفن همراه خود مستقیما پیام های واتساپ دریافت و یا ارسال کنید.

.بدون هزینه ی بین المللی: برای ارتباط با دوستان و آشنایانتان در خارج از کشور نیازی به پرداخت هزینه های بین المللی نیست.وشما میتوانید بدون هزینه ی اضافی با دوستان خود در سراسر جهان تماس بگیرید.

. به نام های کاربری و گذر واژه ها نه بگویید: چرا باید زحمت حفظ کردن نام کاربری و گذر واژه های دیگری را بکشیم. واتساپ شبیه پیامک در تلفن همراه شما کار میکند و با دفترچه تلفن گوشی شما یکی میشود.

. همیشه آنلاین باشید: با واتساپ دیگر هیچ پیامی را از دست ندهید. و دیگر هیچ شک و ابهامی در مورد اینکه خارج شده اید یا هنوز در برنامه هستید وجود ندارد.

. ارتباط فوری با مخاطبان خود: شما میتوانید به راحتی به افرادی که در لیست مخاطبانتان هستند و دارای برنامه ی واتساپ هستند بدون حفظ کردن اسامی طولانی ارتباط برقرار کنید.

. پیام های آفلاین: حتی اگر شما تلفن خود را خاموش کنید و به واتساپ دسترسی نداشته باشید واتساپ پیام های شما را تا زمان بازدید مجدد حفظ میکند.

. وموارد بیشتری که شما با نصب این برنامه از گوگل پلی و یا کافه بازار به راحتی به آنها دسترسی خواهید داشت.

 

مطالب پیشنهادی ما:

 

 

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا