تلگرام طلایی 2020 – دانلود تلگرام فارسی فوق پیشرفته با امکانات حرفه ای

دانلود تلگرام طلایی 2020

اگر بدنبال نصب یک تلگرام با امکانات زیاد هستید به شما پیشنهاد می کنم آخرین نسخه تلگرام طلایی 2020 را دانلود و نصب کنید. امکانات این تلگرام به شما کمک می کند تا بدون نیاز به پروکسی و بدون دردسر وارد اکانت تلگرامی خود شوید و با سرعت بالا از این پیامرسان استفاده کنید. بعد از مسدود شدن پیامرسان تلگرام در داخل ایران، بسیاری از تلگرام های غیررسمی تلاش کردند تا با استفاده از امکان پروکسی داخلی تلگرام، به سرورهای تلگرام متصل شوند اما بعد از گذشت چند ماه مشکلی بزرگ بر سر راه تلگرام های غیررسمی به وجود آمد! سپر امنیتی گوگل با ناامن تشخیص دادن تلگرام های غیررسمی، بسیاری از این تلگرام ها را از روی گوشی های اندروید حذف کرد. اکنون با دانلود و نصب آخرین ورژن تلگرام طلایی 2020 می توانید براحتی در تلگرام فعالیت داشته باشید.

ویژگی های منحصر به فرد تلگرام طلایی 2020

استفاده از پروکسی داخلی دائمی

در این تلگرام از سرورهای قدرتمند برای برقراری ارتباط با سرورهای تلگرام استفاده شده است و با پروکسی داخلی که در ان تعبیه شده اصلا نیازی به ابزارهای گذر از تحریم ندارید و تنها با نصب این تلگرام می توانید در تلگرام فعالیت کنید.

برخورداری از امکانات آخرین ورژن تلگرام اصلی

تلگرام طلایی 2020 جدیدترین امکانات موجود در تلگرام را دارا می مباشد و همین باعث شده در بین سایر تلگرام های غیررسمی منحصر به فرد باشد.

تب بندی و دسته بندی مناسب گفت و گو ها

شما می توانید براحتی چت های خود با دوستان را در گروه ها، سوپر گروه ها و گفت و گو های شخصی به صورت دسته بندی شده مشاهده کنید. کانال ها، ربات ها و گفت و گوهای مورد علاقه نیز هر کدام یک تب جداگانه دارند. این امکان باعث راحتی شما در پیداکردن چت های مورد نظرتان است.

امکان اضافه کردن یک گفت و گو در لیست علاقه مندی ها

شما می توانید با لمس طولانی یک گفت و گو آن را به قسمت علاقه مندی ها اضافه کنید.

امکان استفاده چند اکانت همزمان بدون افت سرعت

شما می توانید اکانت های مختلف خود را به تلگرام اضافه کنید بدون اینکه لازم باشد کار اضافه ای انجام بدهید! پروکسی موجود در تلگرام طلایی 2020 می تواند اکانت های مختلف شما را بدون افت سرعت پشتیبانی کند.

منتشر شده در گوگل پلی و کاملا امن

همانطور که توضیح دادیم، بسیاری از تلگرام های غیررسمی از جمله تلگرام طلایی و هاتگرام از جانب سپر امنیتی گوگل مخرب شناخته شدند و از روی تمام گوشی های اندرویدی پاک شدند این تلگرام کاملا امن بوده و سپر امنیتی گوگل آن را مضر نمی داند.

برای دانلود تلگرام طلایی 2020 بر روی دکمه دانلود کلیک کنید:

 

مطالب پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا