دانلود رمان عاشقانه 2020 – بهترین رمان های سال 2020

دانلود فایل pdf و اندروید رمان عاشقانه 2020

معرفی و دانلود رمان عاشقانه 2020: امروزه سرانه مطالعه کتاب در ایران به دلیل سرگرم شدن مردم با پیام رسان ها از نظر آماری بسیار کاهش یافته است. برنامه نویسان بسیاری تلاش کردند با ساختن برنامه ی کتاب خوانی این آمار را بالا برده و کار کتاب خوانی را برای کاربران آسان تر کنند. بیشتر مردم ایران علاقه من به کتاب های رمان هستند. حال اگر این رمان را بتوانند رایکان و بدون هزینه دریافت کنند از آن بیشتر استقبال میکنند.

چرا رمان بخوانیم؟

رمان خواندن باعث میشود قدرت تخیل و رویا پردازی در ذهن انسان بالا رود.دانشمندان تجربی به این نتیجه رسیده اند که تخیل مهم تر از دانش است.این جمله یکی از بیانیات انیشتین است. با این بیانیه او قصد دارد به ما بگوید که اکثر دست آورد های بشریت محصول تخیل بالای آدمهاییست که به رویاهای خود بها داده اند.

رمان هم فرآیند هست هم فرآورده زیرا هم حاصل قدرت تخیل ذهن نویسنده است و هم قدرت تخیل ذهن خواننده را افزایش میدهد. و میتوان گفت تخیل هم در ذهن نویسنده وجود دارد و هم در ذهن خواننده ایجاد میشود.

کار دیگری که رمان انجام میدهد آشنایی با زندگی شخصیت ها و افراد مختلف و یادگیری تجربه های آنها در زندگیست. البته این مورد تنها در رمان های واقعی و نیمه تخیلی صدق میکند.

حال ما قصد داریم برای بهبود سرانه مطالعه در کشور به شما برنامه ی رمان عاشقانه 2020 را معرفی کنیم .این نسخه در سال 2020 به روز رسانی شده و 6 سال است که در حال اجراست.

رمان عاشقانه2020: برنامه رمان های عاشقانه که به راحتی میتوان از کافه بازار یا گوگل استور آن را دانلود کرد. توسعه دهنده این برنامه در حال حاظر سه نسخه از این برنامه را ارائه داده است.

ویژگی های این برنامه در آپدیت جدید:

تغییر 100% برنامه

تغییر 100% طراحی این برنامه

افزایش سرعت 5 برایزی برنامه

ادغام شدن بخش آفلاین این برنامه با بخش نیمه آنلاین

افزودن قسمت جستوجو در برنامه

تغیرات و بهبود در بخش تنظیمات برنامه

حذف تمامی تبلیغات آزار دهنده

امکان نشانه گذاری بر روی رمان مورد علاقه

امکان ذخیره متن رمان تا قسمت مطالعه شده

افزودن امکان خوانده شدن برای فصل های رمان و خود رمان ها

این برنامه با 6 سال سابقه کار در اختیار شما عزیزان قرار گرفته داده شده است

بخش های رمان عاشقانه 2020: 

بخش آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) در این بخش از رمان های عاشقانه نزدیک به 150 عنوان داستان در سه گروه عاشقانه، طنز و پلیسی وجود دارد. که مجموعه رمان های عاشقانه در این قسمت، بیشترین تعداد داستان را در بر میگیرد.

در بخش آنلاین (با استفاده از اینترنت) لیست رمان های ارائه شده قابل مشاهده اند اما متن رمان را باید با استفاده از اینترنت دانلود کنید.

امکاناتی که  این یرنامه برای مطلاعه در اختیار شما قراد میدهد:

تنظیمات نوع قلم، اندازه و رنگ فونت
تغییر رنگ پس زمینه
پخش موزیک ملایم با امکان توقف
بزرگ و کوچک کردن فوت در موقع مطالعه
حالت شب و روز
علاوه بر موارد بالا، قابلیت جالب ذخیره محل ترک داستان هم در اپلیکیشن فوق وجود دارد. به این ترتیب میتوانید در مراجعه بعدی، مطالعه را از همان نقطه ادامه دهید

برای رمان های عاشقانه رمان بنویسید!

شما هم میتوانید یکی از نویسنده های این برنامه باشید فقط کافیست رمان های خود را نوشته و پس از اتمام به ایمیل سازنده برنامه ارسال کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا