راهنمای خرید ماینر مناسب برای استخراج کریپتوکارنسی ها

راه های مختلفی برای بدست اوردن کریپتوکارنسی ها یا همان ارز های دیجیتال از قبیل بیتکوین اتریوم بیتکوین کش و…. وجود دارد که به دو دسته کلی استخراج و خرید تقسیم بندی میشود و استخراج یا ماینینگ نیازمند وجود سخت افزار هایی قدرتمند می باشد که به انها اصطلاحا ماینر گفته می شود در این اموزش راهنمای خرید ماینر مناسب را اموزش خواهیم داد.

بحث راهمنای خرید ماینر مناسب چند محور کلی را شامل میشود که این یعنی شما برای خرید ماینر مناسب قبل از هر چیز باید سوالات اساسی مربود یه ان را جواب دهید.

این سوالات اساسی برای راهنمای خرید ماینر مناسب این است :

۱- چقدر می خواهید هزینه کنید ؟
پاسخ به این سوال بسیار مهم است زیرا این یک کار اقتصادی است و به قول معروف هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیره … هر کار اقتصادی نیازمند یک سرمایه گذاری اولیه است که یک نقطه سر به سر دارد یعنی اگر کمتر از ان خرج نمایید سود که ندارد هیچ ضرر هم دارد.

۲- کدام ارز را می خواهید استخراج نمایید ؟
دانستن این نکته بسیار بسیار مهم است حتی مهم تر از سوال اول چون هر ارزی بر اساس الگوریتم خاصی کار می کند و هر الگوریتم خاصی دستگاه ماینینگ خاص خود را دارد خب حال این سوال پیش می اید که چگونه باید ارز مورد نظر برای ماینینگ را انتخاب نماییم جواب به این سوال کمی پیچیده است و فاکتور های خاص خود و همچنین علاقه و اینده پژوهی فرد در ان دخیل است در این جا چیزی که مد نظر بنده است را می اورم هر کسی ممکن است فاکتور های دیگری را برای این کار در نظر داشته باشد پس باید به دنبال فاکتور های مورد نظر خودد باشید.
من اگر بخواهم یک ارز را برای استخراج تعیین نمایم اول از همه به اینده احتمالی ان ارز نگاه میکنم و اینکه در یکساله گدشته تغییرات قیمتی ان بر حسب درصد چقدر بوده  مثلا میان بیتکوین و اتریوم  از نظر من اتریوم گزنه بهتری است چون قابلیت های وسیعتری نسبت به بیت کوین دارد و هم چنین در سال گذشته رشد بسیار بیشتری نسبت به بیتکوین داشت است و همچنین مانند بیت کوین دارای دستگاه تک کاربری نیست در واقع برای استخراج اتریوم باید از کارت گرافیک های قدرتمند استفاد کرد که هم برای بازی کاربرد دارد هم برای استخراج اتریوم ولی بیت کوین فقط دستگاه مخصوص استخراج خود را دارد و کاربرد دیگری ندارد و شما در اینده نمی توانید در کاربرد های دگیر از ان استفاده کنید.

۳- ایا فضا و وقت مناسب برای ماینینگ را دارید ؟

در راهنمای خرید ماینر مناسب باید به این سوال پاسخ دهید که ایا می توانید شرایط دمایی  و فضایی مناسب را برای ماینینگ تهیه نمایید و همچنین باید وقت داشته باشید که به طور منظم به انها سر بزنید برای جلوگیری و رفع ایرادات احتمالی که ممکن است به وجود بیاید

 

لینک های پیشنهادی مفید :

کسب درآمد از بیت کوین و بدست آوردن بیت کوین رایگان

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا