آموزش رفع خطای Action_block اینستاگرام و دلیل بلاک کامنت و لایک

چگونه ارور Action_block اینستاگرام را حل کنیم؟

اخیرا بسیاری از کاربران با پیغام خطای Action_block اینستاگرام مواجه می شوند این به این معنی است که کاربر از کامنت گذاشتن و لایک کردن محروم شده و نمی تواند فعالیت داشته باشد. این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد که این روزها اصلی ترین دلیل این موضوع استفاده و تغییر سرور های مداوم VPN ها میتواند باشد، اکثر ما بخاطر فیلترینگ تلگرام مداوم وی پی ان گوشی را روشن میگذاریم و باعث بلاک شدن توسط هوش مصنوعی اینستاگرام میشود.

به طور معمول بین چند ساعت تا چند هفته طول میکشد تا اینستاگرام اکانت بلاک شده را مجددا فعال نماید، ما در اینجا قصد داریم علت های ارور Action_block اینستاگرام و راه حل های آن را بررسی کنیم، با کافه آموزش همراه باشید.

دقت کنید که بلاک شدن در اینستاگرام ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد، در زیر ما سعی میکنیم دلایل بلاک شدن و راه های برطرف شدن هرچه سریعتر آن را بررسی کنیم.

برطرف کردن پیغام Action_block

اگر با پیغام Action_block روبرو شدید روی دکمه Tell Us کلیک کنید و به اینستاگرام بگویید که اشتباهی رخ داده است. بعد از اینکه با اینستاگرام ارتباط برقرار کردید. برای شما ایمیلی از طرف اینستاگرام می آید (برای ایمیلی که با آن اکانت ساخته اید ارسال می شود) و از شما درخواست می شود که اطلاعات امنیتی بیشتری (مثل: نام کاربری،کدی که برای شما ارسال شده و یک عکس) برای آنها ارسال کنید! بعد از مدتی اینستاگرام درخواست شما را بررسی میکند و رفع بلاک می شوید.

Action_block اینستاگرام
Action_block اینستاگرام

رفع سریع بلاک در اینستاگرام با گزارش مشکل

وارد اینستاگرام شوید و به قسمت تنظیمات مراجعه کنید. روی گزینه Help کلیک کنید سپس روی گزینه Report a problem بزنید. دیالوگ جدیدی باز می شود، روی گزینه Report a problem تپ کنید.توضیحات خود را بنویسید و دکمه Submit را بزنید.

Action_block اینستاگرام
Action_block اینستاگرام

رفع بلاک موقت کامنت و لایک در اینستاگرام

گاهی اوقات ربات های اینستاگرام اکانت ها.یی را که تازه ساخته شده اند و فعالیت خاصی نداشته اند را به عنوان اکانت فیک شناسایی می کنند. اگر شما شامل این گزینه می شوید، سعی کنید حداقل ۱۰ تا از عکس هایی که پست کرده اید را در عرض دو روز و به مرور (به یکباره نه!) لایک کنید!

رفع بلاک با کامل کردن اطلاعات پروفایل

سعی کنید اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید. پس همین الان شروع کنید به تکمیل کردن بیو و قراردادن عکس خودتان بر روی پروفایل. دقت کنید که این کار باعث میشود تلگرام اکانت شما را زودتر واقعی تشخیص دهد و ارور Action_block برطرف شود.

حل مشکل Action_block در اینستاگرام و جلوگیری از بلاک کامنت

اینستاگرام روی ارسال تکراری کامنت ها بسیار حساس است. پس سعی کنید کامنت های تکراری ارسال نکنید همچنین اگر در کامنت ها فقط از ایموجی استفاده کنید، ممکن است اینستاگرام شما را بلاک کند. با رعایت این موارد می توانید از بلاک شدن جلوگیری کنید.

 

مطالب پیشنهادی ما:

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا