ساده ترین روش تغییر کیبورد اندروید و معرفی برنامه های تغییر صفحه کلید

معرفی برنامه های تغییر کیبورد اندروید و روش تغییر کیبرد

آشنایی با بهترین برنامه های تغییر کیبورد اندروید
کیبورد ها عضو جدایی نا پذیر از دستگاه های اندروید هستند. صفحه کیلید ها برنامه ای ثابت و کاربردی برای گوشی های اندروید هستند. انتخاب کیبورد مناسب در سرعت تایپ کردن شما تاثیر زیادی دارد.
اکثر ما از کیبورد دیفالت و از پیش نصب شده روی گوشی های خود استفاده می کنیم که با ظاهری نه چندان زیبا با قابلیت های محدود ارائه می شود. حتی امکان دارد که چینش کیلید ها به گونه ای باشد که تایپ را سخت تر می کند.
آیا شما تا کنون از کیبورد های جایگزین استفاده کرده اید؟ کافیست با کافه لرن همراه شوید تا بتوانید تغییر کیبورد اندروید را به راحتی انجام دهید و بهترین کیبورد های اندروید را بشناسید.

معرفی بهترین نرم افزار های تغییر کیبورد اندروید
1- کیبورد گوگل Gboard

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد گوگل Gboard روی تصویر بزنید


Gboard یکی از محبوب ترین کیبورد های اندروید است که متعلق به کمپانی Gboard همه ویژگی های مورد علاقه تان در صفحه کلید Google را دارد. سرعت بالا در تایپ و قابل اطمینان بودن این کیبورد را برای کاربران به یک کیبورد کار آمد تبدیل کرده است.
تایپ لغزشی: با لغزاندن انگشت از حرفی به حرفدیگر شما میتوانید سریع تر تایپ کنید.
تایپ صدا: به راحتی نوشته هارا بخوانید تا تایپ شوند.
دست نویسی: نوشتار را مانند دست نوشته سر هم و یا جدا بنویسید.
جستجوی اموجی: اموجی مورد نظرتان را سریع تر از هر زمان پیدا کنید.
فایل های GIF: برای نشان دادن بهترین واکنش ها فایل های گیف را جستجو و هم رسانی کنید.
تایپ کردن به چند زبان : دیگر لازم نیست زبان را به طور دستی عوض کنید. کیبورد Gboard در زبان های فعال شده، واژه ها را به طور خودکار تصحیح می کند و پیشنهاد می دهد.
مترجم گوگل: همانطور که با صفحه کلید تایپ می کنید ترجمه نوشتار را دریافت کنید.

این کیبورد در دستگاه های دارای Android Go پشتیبانی نمی شود.

صد ها زبان مختلف را پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده فهرست زبان های این کیبورد به راهنمای Gboard مراجعه کنید.

نکته‌های حرفه‌ای:
• کنترل نشانگر اشاره‌ای: برای حرکت دادن نشانگر، انگشت را روی نوار «فاصله» حرکت دهید.
• حذف اشاره‌ای: برای سریع تر حذف شدن چند واژه، انگشت را از کلید «حذف» به‌ سمت راست حرکت دهید.
• ردیف اعداد را به صورت داعمی در دسترس قرار دهید (این ویژگی را در «تنظیمات کیبورد ← اولویت‌ ها ← ردیف اعداد» فعال کنید).
• خوانا یاری نمادها: نمایش خوانا یاری سریع روی کلیدها را فعال کنید تا با فشار طولانی به نمادها دسترسی پیدا کنید (این ویژگی را در «تنظیمات کیبورد ← اولویت‌ها ← فشار طولانی برای دسترسی به نمادها» تنظیم کنید).
• حالت یک‌دستی: در تلفن‌های با صفحه‌نمایش بزرگ، صفحه‌کلید را در سمت راست یا چپ صفحه پین کنید.
• طرح زمینه: طرح زمینه خاص خودتان را انتخاب کنید. کلیدها می توانند با حاشیه یا بدون حاشیه باشند.

2-صفحه کلید  SwiftKe

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود صفحه کلید  SwiftKe روی تصویر بزنید


این صفحه کلید در بعضی گوشی ها به صورت پیش‌فرض وجود دارد.
Microsoft SwiftKey صفحه کیلید هوشمند است که سبک نوشتن شما را یاد می‌گیرد و می‌تواند سریع تر تایپ کند.
با این صفحه کلید شما به صورت شخصی تایپ و ارسال ایموجی، گیف و موارد دیگر را فقط به روشی که دوست دارید استفاده کنید.
صفحه کلید emoji داخلی دارای همه ایموجی هایی است که مورد نیاز شماست و بیشتر از آنها استفاده می کنید. مایکروسافت SwiftKey ایموجی های مورد علاقه خود را یاد می گیرد ، بنابراین می توانید همیشه واکنش های صحیح را به دوستان خود بفرستید.
پشتیبانی از بیش از 400 زبان : انگلیسی (ایالات متحده، انگلیس ، AU ، CA) ، اسپانیایی (ES، LA، US) ، پرتغالی (PT ، BR) ، آلمانی، ترکی، فرانسوی، عربی، روسی، ایتالیایی، لهستانی

3- کیبورد Fleksy

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد Fleksy روی تصویر بزنید


صفحه کلید سریع همراه با شکلک ، میلیون ها گیف، میلیون ها برچسب و تصحیح خودکار. با استفاده از کیبورد Fleksy، از پیشنهادات شکلک، اندازه مختلف صفحه کلید، طرح های مختلف جعبه کلید، تایپ کردن کشویی و ….نیز بهره مند شوید. گفته شده که صفحه کلید Fleksy بهتر از صفحه کلید Touch-pal ، Facemoji و Kika است.
پشتیبانی این کیبورد از بیش از 80 زبان که به راحتی میتوانید بین زبان دلخواه جابه جا شوید و از آن استفاده کنید.
شما میتوانید به راحتی شکلک های مورد علاقه تان را دریافت کنید و با جستو جوی سریع آنها را در متن خود قرار دهید. متن های شما را بیشتر سرگرم کننده و رسا میکند.
بیش از 100 میلیون گیف و برچسب صفحه کلید، هنگام تایپ کردن احساسات خود را به اشتراک بگذارید.
صفحه کلید مورد علاقه خود را داشته باشید. تنها کافیست تم مورد نظر خود را از بیش از 100 تم این برنامه بگیرید. حتی شما میتوانید عکس مورد نظر خود را از گالری به عنوان تم صفحه کلید قرار دهید.

4- کیبورد Chrooma

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد Chrooma روی تصویر بزنید


صفحه کلید Chrooma همانند صفحه کلید Google Keyboard است. این صفحه کلید بسیار سبک و سریع است و که تم خود را با برنامه ای که در آن استفاده میشود تطبیق میدهد. این صفحه کلید به کمک یک هوش مصنوعی کمک به پیش بینی نوشتن متون توسط شما می کند. جستوجو در گیف ها و ایموجی های مورد علاقه تان به سرعت و راحتی امکان پذیر است. پشتیبانی از بیش از 60 زبان، امکان تغییر حالت شب و روز در این کیبورد، پشتیبانبی از تمام دستگاه ها.

5- کیبورد Grammarly

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد Grammarly روی تصویر بزنید


این صفحه کلید که مصحح نیز هست به شما این امکان را می دهد در همه برنامه های خود به وضوح، با اطمینان و بدون شتباه تایپ کنید.
می توانید ظاهر ظاهر صفحه کلید خود را سفارشی تنظیم کنید، حالت شب یا روز، حاشیه های کلید، ردیف شماره و موارد دیگر را به دلخواه خود انتخاب کنید.
برای شما امکان تایپ صوتی را فراهم میکند. همچنین میتوانید با کشیدن روی صفحه کلید کلمات خود را تایپ کنید.

6- کیبورد GO Keyboard‏

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد GO Keyboard‏ روی تصویر بزنید


اگر با امکانات و قابلیت های این کیبورد آشنا شوید قطعا به دنبال کیبورد دیگری نمی روید. با این کیبرد میتوانید در عین سادگی با بیش از 1000 تم زیبا کار کنید ایموجی های داخل این برنامه کاملا رایگان بوده و بیش از 60 زبان را پشتیبانی می کند. نمادهای صفحه کلید با تمام برنامه‌ های محبوب سازگار هستند از جمله SMS، Gmail، Whatsapp و غیره. بیش از 800 ایموجی رایگان و سایر شکلک‌های فوق‌العاده، بیش از 10000 تم رنگی در بازار وجود دارد که با صفحه کلید GOسازگار است، صفحه کلید GO آنقدر هوشمند است که در‌صورتی که عملکرد پیشنهادهای اصلاح فعال شده باشد، اشتباهات تایپ را تشخیص دهد و پیشنهادهای اصلاحی ارائه کند.

7-کیبورد TouchPal

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد TouchPal روی تصویر بزنید


یک صفحه کلید جدید است که دارای شکلک های سرگرم کننده ، متن خودکار ، پیش بینی کننده و تایپ سرنشین است. دارای تایپ صوتی، با این صفحه کلید می توانید ردیف شماره ها را همیشه در دسترس داشته باشید. ایموجی های زیبا و کاربردی خود را به راحتی و سریع بیابید. بیش از 5000 تم کاربردی و زیبا و رایگان و بیش از 300 شکلک و گیف و برچسب می باشد. می توانید عکس های شخصی گالری را به عنوان تم کیرد قرار داد.

8- کیبورد AnySoftKeyboard‏

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد AnySoftKeyboard‏ روی تصویر بزنید


این یکی از صفحه کلیدهای قابل تنظیم با تأکید بر حفظ حریم خصوصی است. استفاده فرهنگ لغت های کامل برای چندین زبان،رفتار تایپ کردن شما را یاد میگیرد و کلمه های شما را پیش بینی می کند، پشتیبانی از تایپ صوتی، پشتیبانی چند لمسی، دارای تم های مختلف و محبوب، قابلیت حالت شب، حالت صرفه جویی در مصرف برق.

9- کیبورد Emoji Facemoji

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد Emoji Facemoji روی تصویر بزنید


یک صفحه کلید کاملاً سفارشی است که دارای محتوای فوق العاده غنی و ویژگی های قدرتمند است. با بیش از 3600 گیف، ایموجی ، برچسب و فونت های جالب. همه شکلک های جدید برای سال 2020 در صفحه کلید Facemoji Emoji در دسترس هستند. بیش از 1500 تم رایگان حتی تم های متحرک. دارای فهرست فونت های مختلف و زیبا. صفحه کلید مخصوص بازی ها. صفحه کلید Emoji Facemoji هرگز اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما جمع آوری نمی کند.

10کیبورد Simple Keyboard

تغییر کیبورد اندروید
جهت دانلود کیبورد Simple Keyboard روی تصویر بزنید


صفحه کلید رایگان و کم حجم با ظاهری کاملا ساده برای کسانی که فقط به صفحه کلید نیاز دارند و به بقیه امکانات نیاز ندارند.
امکانات:
اندازه کوچک (<1MB) ، ارتفاع صفحه کلید قابل تنظیم برای فضای صفحه نمایش بیشتر ، ردیف شماره ، برای حرکت دادن نشانگر انگشت خود را بکشید ، کش رفتن را حذف کنید ، رنگ تم های سفارشی ، مجوزهای حداقل (فقط ویبره) ، تبلیغات رایگان.

ویژگی آن را ندارد و احتمالاً هرگز نخواهد داشت:
ایموجی ها
GIF ها
بررسی کننده غلط املایی
کش رفتن را تایپ کنید.

برای فعال سازی هر یک از این کیبورد ها کافیست آن را دانلود کنید و نصب کنید سپس در ابتدا اجازه دسترسی به آن بدهید و بعد به قسمت تنظیمات بروید . در تنظیمات سیستم وارد قسمت زبان و ورودی شوید و تنظیمات کیبرد مورد نظر را فعال کنید.

تغییر کیبورد اندروید

به همین راحتی شما میتوانید با تغییر کیبورد اندروید خود از نوشتن لذت ببرید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا