سود رفرال کوینکس چگونه محاسبه می شود؟ کسب درآمد با لینک معرفی CoinEx

آموزش کسب سود با رفرال گیری و لینک معرفی CoinEx

صرافی کوینکس این امکان را به کاربران می دهد تا با استفاده از لینک و کد رفرال گیری اقدام به کسب سود و درآمد کنند. در واقع کاربران این صرافی می توانند با لینک معرفی CoinEx به جذب کاربر به این صرافی کمک کرده و در ازای آن سود کسب کنند.

میزان سود رفرال گیری چقدر است؟

طبق توضیحات صرافی کوینکس، با معرفی دوستان خود به واسطه کد رفرال تا 40 درصد می توانید در کارمزد های معاملات خود تخفیف کسب کنید!

در ضمن بر اساس مقدار واریزی رفرال های شما 20 تا 40 درصد سود به شما تعلق می‌گیرد. به این صورت که اگر اکانت شما Vip0 باشد و شخصی که با رفرال شما ثبت نام کرده است مقداری ارز دیجیتال به حساب کوینکس خودش واریز کند، به شما 20 درصدِ واریزی که انجام داده ارز دیجیتال CET تعلق میگیرد.

برای مثال: یکی از رفرال های شما 1000 دلار به حساب کوینکس خودش واریز می کند. با فرض اینکه سطح اکانت شما Vip صفر باشد و شما یک حساب معمولی داشته باشید. در نتیجه 20 درصد واریزی انجام شده توکن CET دریافت می کنید. یعنی 20 درصد از 1000 دلار می شود 200 عدد توکن CET.

اگر سطح وی ای پی اکانت شما بالاتر باشد، درصد بیشتری سهمیم می شوید. به این صورت که برای Vip1 و Vip2 مقدار 30 درصد و برای اکات های Vip3 و بالاتر تا 40 درصد سود به تعداد توکن CET دریافت می کنند.

توکن CET چیست؟ ارزش توکن CET چقدراست؟

توکن کوینکس CoinEx یا CET یک پروژه رسمی مربوط به صرافی کوینکس است که بر بستر صرافی CoinEx ساخته شده است. این توکن در پروتکل ERC 20 صادر شده و در حال حاضر روی زنجیره CoinEx تکامل یافته و به عنوان سوخت مصرفی در صرافی کوینکس مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته: ارزش توکن کوینکس در زمان نگارش این مقاله 0.04 دلار ارزش دارد.

لینک معرفی یا رفرال گیری را از کجا بیاریم؟

شما می توانید درسایت کوینکس به قسمت Account بروید و در ادامه روی گزینه Referral Reward کلیک کنید تا وارد بخش لینک ها و کد رفرال خود شوید.

رفرال کوینکس
رفرال کوینکس

با ورود به بخش رفرال شما می توانید کد رفرال خود را مشاهده کنید و آن را کپی کرده و برای دیگران ارسال کنید و از دوستان خود بخواهید که با کد رفرال شما در صرافی کوینکس ثبت نام کنند.
هم چنین می توانید لینک رفرال خود را مشاهده کنید، اگر دوستان شما روی این لینک کلیک کنند مستقیما به صفحه ثبت نام می روند و دیگر نیازی نیست کد رفرال شما را وارد کنند.

مطابق شماره گذاری ها در تصویر:
1- کد رفرال شما – با یک کلیک آن را کپی کنید
2- لینک رفرال شما – با یک کلیک آن را کپی کنید

در قسمت Overall referral می توانید تعداد افرادی که با رفرال شما ثبت نام کرده اند و لیست آن ها را مشاهده کنید.

همچنین امکانات خوبی در این قسمت قرار داده شده است. شما می توانید برای رفرال کوینکس لینک ها و کد های متفاوتی ایجاد کنید و از آن ها برای دعوت دوستان خود استفاده کنید.

امیدواریم از این آموزش استفاده برده باشید. در صورت وجود سوال برای شما می توانید در قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

مطالب پیشنهادی ما

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا