قرآن صوتی کیان همراه با مفاتیح الجنان ویژه شب های قدر ماه رمضان

معرفی قرآن صوتی کیان برای شب های قدر – به همراه مفاتیح الجنان

قرآن صوتی کیان یکی از بهترین و کامل ترین نرم افزار های قرآنی رایگان 

معرفی قرآن صوتی کیان
بعضی از مردم دوست دارند در هر لحظه و هر مکان قر آن همراهشان باشد تا از آن بتوانند استفاده کنند. امروزه نرم افزار های قرآنی بسیاری طراحی و ساخته شده اند تا ما به راحتی به این کتاب مقدس و آسمانی دسترسی داشته باشیم . یکی از بهترین و کامل ترین این نرم افزار ها که دارای امکانات ویژه ایست قرآن صوتی کیان است که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. این قرآن با ویژگی های بسیاری که دارد به شما امکان خواندن دعا ها و ادعیه ها را نیز میدهد که در ادامه با ویژگی های دیگر این نرم افزار آشنا میشویم.

ثواب خواندن قرآن در ماه رمضان:

امام رضا (ع) میفرماید:
«مَنْ قَرَأَ فِی شَهْرِ رَمَضَانَ آیَهً مِنْ کِتَابِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ کَانَ کَمَنْ خَتَمَ الْقُرْآنَ فِی غَیْرِهِ مِنَ الشُّهُور»؛
هر کس در ماه رمضان یک آیه از کتاب خدا را قرائت کند، مثل این است که در ماه‌ هاى دیگر قرآن را ختم کرده باشد.

همچنین از امام صادق (ع ) روایت شده:
ان الشهور عندالله اثناعشر شهرا فی کتاب الله یوم خلق السماوات و الارض فغره الشهور شهر الله شهر رمضان،و قلب شهر رمضان لیله القدر، و نزل القرآن فی اول لیله من شهر رمضان، فاستقبل الشهر بالقرآن.
به راستی که در کتاب خدا ماه ها نزد خدا 12 ماه است. روزی که خداوند آسمان ها و زمین را آفرید، پس نور و روشنی ماه ها ماه رمضان است و قلب ماه رمضان شب قدر است، و قرآن در شب اول ماه رمضان نازل گشته، پس با قرآن از این ماه استقبال کن.

قرآن صوتی کیان و ویژگی های آن:
این قرآن که ویژگی های بسیاری را در خود جای میدهد یکی از بهترین و جامع ترین نرم افزار های قرآنی است که هم در سفر و هم در مکان های دیگر که کتاب قرآن و کتاب ادعیه های مختلف را همراه نداریم به کمک ما می آید.

قرآن صوتی کیان

ویژگی های این نرم افزار شامل:

1- قرآن کریم به همراه ترجمه همراه با صوت قاریان خوش صدا (دارای فهرست براساس نام سوره، صفحه و جزء)
فهرست قرآنی کامل که در آن اسامی تمام سوره های قرآن ذکر شده است فقط کافی است روی نام سوره مورد نظر زده تا وارد صفحه متن سوره مورد نظر شوید. داخل صفحه هر سوره امکاناتی طراحی شده است که این امکان را به شما میدهد که به سلیقه خود قرآن بخوانید.

قرآن صوتی کیان

همانطور که در تصویر زیر میبینید قرآن صوتی کیان خطی خوش دارد در زیر صفحه گزینه هایی وجود دارد که از راست به چپ برای شما معرفی میکنیم. اولین آیکون انتخاب قاری از بین لیست قاری های نرم افزار میباشد کهشامل صوت دلنشین استادپرهیزگار، منشاوی، حصری، قامدی، عبدالباسط و شاطری میباشد، دومین آیکون انتخاب حالت شب یا روز صفحه است، سومین آیکون جست و جو در آیات است، چهارمین آیکون پخش خودکار آیات است، پنجمین و ششمین آیکون  مخصوص کوچک و بزرگ کردن آیات در صفحه است، و آخرین آیکون برای گذاشتن یا برداشتن ترجمه ی آیات است.

قرآن صوتی کیان

2- کلیات کتاب مفاتیح الجنان
 نرم افزار صوتی کیان علاوه بر قرآن شامل نسخه کامل مفاتیح الجنان نیز میباشد  که شامل اعمال مفاتیح و ملحقات و ادعیه و زیارات مفاتیح میباشد.

قرآن صوتی کیان

قرآن صوتی کیان

قرآن صوتی کیان

قرآن صوتی کیان

3- نهج البلاغه به صورت کامل – نامه ها، خطبه ها و حکمت ها (همراه با ترجمه فارسی و انگلیسی)
شما میتوانید نهج البلاغه را نیز به راحتی در نرم افزار قرآن صوتی کیان داشته باشید و مهم تر از همه اینکه میتوانید ترجمه آن را نیز مطالعه کنید.

قرآن صوتی کیان

4- شامل 17000 حدیث از پیامبران و ائمه اطهار (علیهم السلام) به همراه منبع
گاهی برای شما پیش آمده که در مورد مطلبی به احادیث رجوع کنید تا از سخنان ائمه اطهار و پیامبران بهره مند شوید با قرآن صوتی کیان شما میتوانید به 17000 حدیث معتبر دسترسی داشته باشید.

قرآن صوتی کیان

5- استخاره قرآن کریم به همراه نمایش نتیجه کلی استخاره، نتیجه استخاره برای معامله و ازدواج
گاهی افرادی در امور مهم زندگی علاقه دارند استخاره انجام دهند و از قرآن کریم برای امور کار هی خود اجازه بگیرند، خیلی از این افراد دوست دارند که سریع و بدون واسطه این کار را انجام دهند، در نرم افزار قرآن صوتی کیان این گزینه وجود دارد که میتوانید بدون واسطه و کاملا رایگان از آن استفاده کنید.

قرآن صوتی کیان

6- قبله نما و قطب نما
وقتی به طبیعت میروید و هیچ امکانی وجود ندارد تا قبله را برای اقامه نماز پیدا کنید باز هم نرم افزار قرآن صوتی کیان به کمک شما می آید تا بتوانید به راحتی قبله را پیدا کنید.

قرآن صوتی کیان

7- ذکرشمار مخصوص ایام هفته و صلوات شمار
اگر به صلوات شمار و ذکر شمار روی گوشی خود نیاز دارید و تسبیح لازم دارید اما در دسترس شما نیست میتوانید با دانلود این برنامه تسبیح رای روی گوشی خود نصب کنید.

قرآن صوتی کیان

8- سامانه نیکوکاری و صدقه
اگر شما از افراد خیر هستید و میخواهید به کمیته امداد کمک مالی کنید و یا میخواهید به صورت آنلاین صدقات خود را پرداخت کنید با نرم افزار قرآن صوتی کیان میتوانید صدقات و کمک های مالی خود را به سازمان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت کنید. جالب است که بدانید شما میتوانید در فهرست روی هر شهری که میخواهید کمک های مالی شما به نیازمندان آن شهر داده شود زده و پرداخت کمک مالی خود را انجام دهید.

قرآن صوتی کیان

 9- زیارت مجازی
در ایام کرونا و قرنطینه که اماکن زیارتی تعطیل میباشد. شما میتوانید به صورت مجازی در نرم افزار قرآن صوتی کیان به صورت آنلاین اماکن زیارتی مورد نظر خود را تماشا کنید و زیارت مجازی انجام دهید.

قرآن صوتی کیان

لینک دانلود نرم افزار قرآن کیان

شما میتوانید به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هزینه ای این نرم افزار را از کافه بازار دانلود کنید. فقط کافی است وارد لینک زیر شوید و این برنامه کامل را نصب کنید.

 

 

Bazaar

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا