لایک استوری اینستاگرام چگونه است؟ قابلیت جدید و بسیار جالب Like Stories

معرفی قابلیت جدید لایک استوری اینستاگرام

زمانی لایک کردن پست های اینستاگرام برای دارندگان پیج های اینستاگرامی بسیار مهم بود، اما با اضافه شدن قابلیت لایک استوری اینستاگرام می توان گفت اکثر کاربران مجذوب این قابلیت شده اند! در ادامه با کافه لرن همراه باشید.

لایک استوری چه اهمیتی دارد؟

جای خالی این قابلیت مدت ها بود که در استوری اینستاگرام دیده می شد و اینستاگرام نیز در آخرین بروزرسانی قابلیت لایک کردن استوری ها بدون ارسال پیام به دایرکت را راه اندازی کرده است.

تا پیش از این اگر شما می خواستید به یک استوری واکنش نشان دهید، پیام شما در دایرکت شخصی که استوری گذاشته ارسال میشد. اما در قابلیت جدید لایک استوری اینستاگرام شما می توانید بدون این که پیامی در دایرکت ارسال کنید، یک استوری را لایک کنید و این لایک شما در دایرکت پیج مورد نظر قرار نمی گیرد.

اگر بدنبال افزایش بازخورد ها برای استوری خود هستید می توانید از سرویس خرید لایک مخصوص استوری استفاده کنید. با استفاده از این سرویس براحتی و با قیمتی مناسب می توانید تعداد بسیار بالایی لایک برای استوری دریافت کنید و سطح تعامل پیج خود را بالابرده و پیج خود را قوی کنید.

راحتی کار برای پیج های بزرگ!

بسیاری از پیج های بزرگ که فالوور های فعالی دارند، همواره با چالش دایرکت های فراوان مواجه هستند! و این چالش زمانی وسیعتر میشود که یک استوری با بازخورد های زیاد منتشر می کنند، بسیاری از پیام ها و دایرکت های این پیج ها در انبوهی از واکنش های کاربران در بین دایرکت های فراوان گم می شوند!

برای اضافه شدن قابلیت لایک استوری باید چکار کنیم؟

این قابلیت به صورت خودکار در استوری های اینستاگرام فعال میشوند و برای راه اندازی قابلیت لایک استوری فقط کافی است یک استوری قرار دهید و دنبال کننده های شما در پایین استوری می توانند علامت لایک (قلب) را مشاهده کنند و با ضربه زدن روی آن می توانند استوری شما را لایک کنند.

توجه کنید که برای این قابلیت حتما باید از آخرین نسخه اینستاگرام استفاده کنید.

خرید لایک استوری اینستاگرام امکان پذیر است؟

بله، شما می توانید براحتی این سرویس را برای خود خریداری کرده و تعداد لایک های استوری های خود را افزایش دهید. برای خرید لایک می توانید به لینک خرید لایک استوری اینستاگرام مراجعه کنید و از پلن های فوق العاده آن استفاده کنید. توجه کنید که لایک استوری می تواند تاثیر بسیار مثبتی برای رشد پیج شما داشته باشد و با خرید مطمئن می توانید تعداد بازخورد های پیج خود را بالا ببرید.

منبع

خرید لایک استوری اینستاگرام در سایت رئال فالوور

آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا